Kącik offtopowy - rozmowy wszelakie.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
ndz., 01/09/2024 - 00:16
#1362
Szerszeniowa?
Nie.
Nigdy mnie nic nie użarło.
No dobra - komarów nie liczę.
ndz., 01/09/2024 - 00:24
#1363
Szerszeniowa?
Nie.
Nigdy mnie nic nie użarło.
No dobra - komarów nie liczę.
Myślałem, że to duża osa. Szerszeń chyba też ma szpilkę a nie żądło.
ndz., 01/09/2024 - 15:13
#1364
ndz., 01/09/2024 - 16:38
#1365
ndz., 01/09/2024 - 23:15
#1366
pon., 02/09/2024 - 00:13
#1367
Farciarz! :-)
pon., 02/09/2024 - 09:26
#1368
pon., 02/09/2024 - 10:02
#1369
Ten zielony Star wygląda na fotomontaż.
pon., 02/09/2024 - 10:06
#1370
To tylko mem, nie ma co się rozwodzić nad prawdziwością.
Ostatnio edytowane przez X.Martini.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 133
- 134
- 135
- 136
- 137
- 138
- 139
- 140
- 141
- …
- następna ›
- ostatnia »
















Nie ukłuła?