Kącik offtopowy - rozmowy wszelakie.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
U mnie chyba w weekendy jeździ czerwony ogórek i przegubowy Ikarus 280 na zabytkowych blachach na linii turystycznej.
Niedaleko mnie parkuje niebieska Nysa z której sprzedają kiełbaski z rożna.
A w Nowej Hucie można pojeździć Trabantem https://www.crazyguides.com/pl/
Nyska fajna! A jak kiełbaski?
Food truck na miarę epoki 70s. Jak nic pasuje do Unitry.
Oj najeżdzilem się sporo Nysą 522. Byłem kiedyś zaopatrzeniowcem w dużym sanatorium na ponad 800 łóżek.
Nyska fajna! A jak kiełbaski?
W latach 90 jadłem i były bardzo smaczne. W 2005r robiłem remont mieszkania i skusiłem się na tę kiełbaskę. Szału nie było, poprzednio były lepsze. Teraz nie wiem, ale są kolejki więc chyba są OK.
W wojsku przez dwa lata jeździłem Żukiem w wersji "towos".
To blaszak z ławkami bokiem do kierunku jazdy, a z tyłu przestrzeń bagażowa.
Jak go dostałem miał 3 tys. km.
To było przed i w stanie wojennym.
Jeździłem w zaopatrzeniu stołówki żołnierskiej, kasyna i kantyn oraz sklepu WCH.
Rano rzeźnia po wędliny i mięso, następnie poldrob po kurczaki, poczem browar bydgoski i czasami jeszcze jakieś gospodarstwo rolne po warzywa.
Dobrze wspominam tego Żuka.
Mój ojciec pytał sąsiada z działki który miał Żuka
-Olej kapie?
- Jeszcze kapie.
Na moje zaciekawienie sąsiad odpowiedział że jak nie kapie, to się skończył :)
Mnóstwo kilometrów zrobiłem na pace pomarańczowego Żuka z napisem "Działalność własna".
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 134
- 135
- 136
- 137
- 138
- 139
- 140
- 141
- 142
- …
- następna ›
- ostatnia »













Mem, ale pasuje do mojej roboty.
No i Star prawdziwy, napis nałożony.
-. .. . / .-.. .. -.-. --.. / -.. -. .. --..-- / ... .--. .-. .- .-- / -... -.-- / -.. -. .. / ... .. ..-.. / .-.. .. -.-. --.. -.-- .-.. -.-- .-.-.-