Kącik offtopowy - rozmowy wszelakie.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Może fanfary jakieś?
Proszę bardzo. Oglądać z dźwiękiem
Może fanfary jakieś?
Proszę bardzo. Oglądać z dźwiękiem
Dziękuję. Jest moc. :))
Ja wiem że odtwarza mp3 z usb.
Tylko mogliby napisać "function" zamiast "band".
A radyjko bardzo dobry tuner ma.
I długie fale.
Ja wiem że odtwarza mp3 z usb.
Tylko mogliby napisać "function" zamiast "band".
Mogli no ale myślę ze większość myśli ze to USB, a nie pasmo USB.
Któregoś dnia wpada Rutkowski Patrol
Wpuścić Rutkowskiego to szczyt naiwniactwa. Choćby nie wiem jakie miał papiery (nawet swoje "żółte"), tylko Policja może zrobić nalot.
Oni w latach 90-tych nie pytali czy mogą wejść, tylko wchodzili.
Jak się komuś nie podobało, to dostał w nos i tak się kończyło niewpuszczanie.
Z zamkniętymi drzwiami też sobie radzili beż konsekwencji.
To są śmieszne mity budowane, żeby wyrobić legendę Rutkowskiego. W latach 90. było w Polsce tyle uzbrojonej gangsterki, że "detektyw" i jego chłopaczki już dawno wypłynęliby z Wisły. Oni zawsze byli mocni wobec słabych, szczególnie w telewizji.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 137
- 138
- 139
- 140
- 141
- 142
- 143
- 144
- 145
- …
- następna ›
- ostatnia »
















Bravo Paulus!
Kalwaria w planach. ładnie tam jest.
-. .. . / .-.. .. -.-. --.. / -.. -. .. --..-- / ... .--. .-. .- .-- / -... -.-- / -.. -. .. / ... .. ..-.. / .-.. .. -.-. --.. -.-- .-.. -.-- .-.-.-