Kącik offtopowy - rozmowy wszelakie.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
ndz., 25/08/2024 - 21:20
#1352
pon., 26/08/2024 - 02:58
#1353
pon., 26/08/2024 - 11:15
#1354
Boćki odleciały!
Widzieliście? https://www.youtube.com/watch?v=NjAjoFckAc0
Ostatnio edytowane przez Edgor13.
pon., 26/08/2024 - 13:33
#1355
Poprzednia super jabłoń to było już drugie owocowanie, jak widać, mało owocne, tutaj drugie, również młode drzewko, jednak to jego pierwsze owocowanie, jest różnica.
Podoba mi się bokeh na tej fotce.
pon., 26/08/2024 - 23:12
#1356
Poprzednia super jabłoń to było już drugie owocowanie, jak widać, mało owocne, tutaj drugie, również młode drzewko, jednak to jego pierwsze owocowanie, jest różnica.
Podoba mi się bokeh na tej fotce.
Niestety, ale jest sztuczny, a nie optyczny.
Zdjęcie zostało zrobione w trybie mapy głębi ostrości, którą to po zrobieniu zdjęcia można ustawiać na dowolny obiekt, resztę oprogramowanie aparatu rozmywa dla efektu.
Optycznie taki efekt można uzyskać tylko ultra jasnymi stałoogniskowymi obiektywami w okolicach maksymalnej przysłony f1.0 - f1.4, mam jeden taki, Porst Color Reflex 55mm f1.2 MC.
Wtedy płaszczyzna ostrości ma około 5mm do 1 cm. :-)
czw., 29/08/2024 - 09:18
#1357
sob., 31/08/2024 - 19:34
#1358
sob., 31/08/2024 - 20:54
#1359
sob., 31/08/2024 - 23:55
#1360
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 132
- 133
- 134
- 135
- 136
- 137
- 138
- 139
- 140
- …
- następna ›
- ostatnia »





















W resztkach jagodniaka.
-. .. . / .-.. .. -.-. --.. / -.. -. .. --..-- / ... .--. .-. .- .-- / -... -.-- / -.. -. .. / ... .. ..-.. / .-.. .. -.-. --.. -.-- .-.. -.-- .-.-.-