Kącik offtopowy - rozmowy wszelakie.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Jest na to szansa.
Z tym, że teraz, to Kolega, ma zdecydowanie inne priorytety.
Ja i wpłaciłem na pomoc i paczkę wykonałem i przekazałem i w Radiu robiliśmy aukcje, na chorego kolegę Redaktora, to całą pieniądze przekazał na wpłatę dla kolegi ze Stronia właśnie. Ja dziś w swojej audycji ogólnie zachęcam do słuchaczy do pomocy :)
Zapraszam dziś tj 20.09 od 21:00 :) do Radia Bohema
#Muzyka #od #Elektryka :)
Będzie głośno, zaskakująco i Elektryzująco :) Słuchać uważnie bo dziś trochę powiadomien ;) Słuchamy tu :
https://bohemaradio.panelradiowy.pl/radio
Dziękuję za słowa wsparcia drodzy przyjaciele. Jutro żołnierze obiecali, że będziemy ratować co się da i układać w bezpiecznym miejscu. Pozdrawiam
Ten sprzęt ze zdjęcia uratowałem w ostatniej chwili. Na fotkach widać jak było a jak jest.
No i mój dom i mój samochód.
Spoko trzymam się, dam radę.
O! masakra!
Szczerze współczuję.
A z domem jak?
To wielka tragedia dla wielu ludzi, potracili majątki całego życia. Sprzęt też ważny, większość da się odnowić, trzymaj się.
Naprawdę współczuję... żadne słowa tu nic nie zmienią, to tragedia. Trzymaj się.
Naprawdę współczuję... żadne słowa tu nic nie zmienią, to tragedia. Trzymaj się.
Wklejam link gdzie w pierwszym filmiku od 11 minuty i 11 sekundy widać mnie i opowieść, która podtrzymuje mnie na duchu. Dobranoc
https://uwaga.tvn.pl/reportaze/nie-tylko-klodzko-czy-nysa-powodz...
Dramat, strasznie Ci współczuję :(
Ten zestaw na drugim zdjęciu (mam nadzieję, że to jego udało się uratować) prezentuje się przekozacko.
Naprawdę współczuję... żadne słowa tu nic nie zmienią, to tragedia. Trzymaj się.
Wklejam link gdzie w pierwszym filmiku od 11 minuty i 11 sekundy widać mnie i opowieść, która podtrzymuje mnie na duchu. Dobranoc
https://uwaga.tvn.pl/reportaze/nie-tylko-klodzko-czy-nysa-powodz...
Nie wiem, czy dobry filmik widziałem, ale jeżeli to ten o uratowaniu kobiety z dachu, to czapki z głów!
Kiedy już ogarniesz najważniejsze rzeczy i będziesz odnawiał sprzęty, to myślę, że każdy z Klubu z chęcią wspomoże ich renowacje, czy to częściami, czy też w miarę umiejętności swoją pracą.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 139
- 140
- 141
- 142
- 143
- 144
- 145
- 146
- 147
- …
- następna ›
- ostatnia »


















Czy da się uratować utopiony w szlamie?
-. .. . / .-.. .. -.-. --.. / -.. -. .. --..-- / ... .--. .-. .- .-- / -... -.-- / -.. -. .. / ... .. ..-.. / .-.. .. -.-. --.. -.-- .-.. -.-- .-.-.-