Kącik offtopowy - rozmowy wszelakie.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
śr., 25/09/2024 - 15:41
#1482
śr., 25/09/2024 - 15:32
#1483
Mercedes zrobił ciągnik siodłowy na prąd, tylko że... sam on ważył 40 ton :D
śr., 25/09/2024 - 15:37
#1484
To foty z wizyty w Słowenii.
Piran. Mieszkałem tuż obok w Strunjan.
śr., 25/09/2024 - 15:42
#1485
Muszę tam jeszcze pojechać. Ale mam jeszcze w planach Barcelonę, nigdy nie byłem.
śr., 25/09/2024 - 16:16
#1486
Muszę tam jeszcze pojechać. Ale mam jeszcze w planach Barcelonę, nigdy nie byłem.
Byłem 24 lata temu. Camp Nou mnie powalił swoim ogromem. Przy nim nasz Narodowy trochę mały się wydaje. Sagrada Familia i ogrody Gaudiego warto zobaczyć i wiele innych miejsc. Jechaliśmy 2 noce autokarem. Można było do głowy dostać.
Ostatnio edytowane przez paulus60.
śr., 25/09/2024 - 17:18
#1487
śr., 25/09/2024 - 19:12
#1488
śr., 25/09/2024 - 19:20
#1489
Pasów, kierownic wyścigowych lub foteli kubełkowych...
Ostatnio edytowane przez klexmix.
śr., 25/09/2024 - 19:25
#1490
Tam jest znaczek Toyoty...
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 145
- 146
- 147
- 148
- 149
- 150
- 151
- 152
- 153
- …
- następna ›
- ostatnia »



















Niedawno podobne oglądałem. Stanserhorn i Rigi Kulm. Na trzecim Jungfraujoch. 27 sierpnia. 3547 m.n.p.m. 0 stopni Celsjusza.
Czwarte - ten widok mnie powalił. Długo nic i nagle pojawił się on. Matterhorn. Niesamowity szczyt.
„I stąd wiemy, że Ziemia ma kształt banana”