Kącik offtopowy - rozmowy wszelakie.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Za szybko zgadłeś!
Tak, to była reklama samochodu, chyba Toyoty w którym po raz pierwszy zamontowano pasy bezwładnościowe.
No i bingo. Teraz po ciężkich trudach muszę wypocząć. Dobre są te Twoje zagadki. Nie takie wprost. Trzeba pogłówkować. Tak ma być. Dziękuję.
Może jeszcze coś znajdę.
Ciężko teraz dostać dobry film.
Nie ma z tym żadnego problemu.
Profesjonalne:
https://digital24.pl/profesjonalne-filmy-negatywowe/?srsltid=Afm...
Amatorskie dostaniesz w każdym zakładzie fotograficznym.
Wbrew pozorom jest jeszcze duże grono osób fotografujących tradycyjnymi metodami (nie mówię o profesjonalistach czy artystach fotografikach - to odrębna grupa). Mój kolega prowadzi zakład fotograficzny w ruchliwym miejscu i codziennie sprzedają filmy. Ma autoryzację na Fuji i Kodaka. Szeroki asortyment materiałów.
A nie lepiej było jakiegoś dobrego zenitha kupić.
Jeszcze do niedawna były stosunkowo tanie, do tego dobry obiektyw lub dwa i miałbyś naprawdę dobrzy sprzęt do amatorskich zdjęć.
No fakt. W necie można znaleźć dobry negatyw.
https://www.cyfrowe.pl/ciemnia-fotografia-analogowa/kodak-profes...
edit
Z takim filmem dopiero jest zabawa.
https://fotociemnia.pl/filmy-kolorowe-typ-135/1006-lomography-co...
A nie lepiej było jakiegoś dobrego zenitha kupić.
Jeszcze do niedawna były stosunkowo tanie, do tego dobry obiektyw lub dwa i miałbyś naprawdę dobrzy sprzęt do amatorskich zdjęć.
Nie mam zamiaru aż tak zagłębiać się w fotografię, a myśl o ustawianiu czasów, przysłon i innych parametrów zniechęca mnie. W dodatku z zenithem łatwo wpaść na minę i mieć ozdobę na kominek. W dodatku ten bardzo mi się podoba i był za 50. Myślałem nad późną prakticą z automatyką, ale drogie i nie ma za wiele.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 147
- 148
- 149
- 150
- 151
- 152
- 153
- 154
- 155
- …
- następna ›
- ostatnia »










Szelkowe?