Kącik offtopowy - rozmowy wszelakie.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
śr., 25/09/2024 - 19:29
#1492
:) klexmix to zgadywanka , nie odpowiedź.
Nie o foteliki.
Ostatnio edytowane przez Edgor13.
śr., 25/09/2024 - 19:33
#1493
Wolałem od razu odpowiedzieć.
śr., 25/09/2024 - 19:42
#1494
Reklama włókien węglowych
śr., 25/09/2024 - 19:45
#1495
śr., 25/09/2024 - 19:55
#1496
To była ta reklamówka z pokiereszowaną Klaudią Schiffer i Fiatem 125p "Żyć nie umierać". Wskazuje to na kwestie bezpieczeństwa. Stawiam na pasy.
śr., 25/09/2024 - 19:56
#1497
Gorąco.
Tylko jakie?
Na tym zdjęciu reklamowym bardzo dobrze widać o jakie pasy chodzi.
Ostatnio edytowane przez Edgor13.
śr., 25/09/2024 - 20:18
#1498
Do rajdowej Toyoty Celiki Carlosa Sainza.
Ostatnio edytowane przez paulus60.
śr., 25/09/2024 - 20:06
#1499
Nie do czego pasy, tylko jakie.
Wtedy to był przełom bezpieczeństwie samochodowym.
śr., 25/09/2024 - 20:16
#1500
Nie do czego pasy, tylko jakie.
Wtedy to był przełom bezpieczeństwie samochodowym.
Aaa.. Bezwładnościowe.
Ostatnio edytowane przez paulus60.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 146
- 147
- 148
- 149
- 150
- 151
- 152
- 153
- 154
- …
- następna ›
- ostatnia »










O foteliki dziecięce do samochodu chodzi?
„I stąd wiemy, że Ziemia ma kształt banana”