Chore ceny sprzętu na portalach ogłoszeniowych.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Zejdą.
Toż to prawie tyle, co nówki Altus 300 w Tonsilu!
Na licytacji kiedyś poszły za 1700 zł tylko dlatego że ktoś im włożył kobalty na niskie (30/60/3) i to jeszcze z nie takimi membranami jakie powinny być, więc grało to nie tak jak powinno, bo głośnik świetny, ale nie może mieś sztywnego ukł. drgającego.
To idzie w dziwnym kierunku, bo absolutnie nie płaci się tu za dźwięk, bo ten maja tragiczny, każde altusy praktycznie. Wygląd mają niepowtarzalny, to jest bezdyskusyjne, ale za takie pieniądze to ja ostatnio widziałem kolumny ESA Ostinato, które zeżarłyby jakością dźwięku 99% dorobku tonsilu, i też są made in poland, jednak na głośnikach zagranicznych. :) Polecam się rozglądnąć za tą marką jak ktoś ma trochę kasiorki, warto.
Zejdą.
Toż to prawie tyle, co nówki Altus 300 w Tonsilu!
Na licytacji kiedyś poszły za 1700 zł tylko dlatego że ktoś im włożył kobalty na niskie (30/60/3) i to jeszcze z nie takimi membranami jakie powinny być, więc grało to nie tak jak powinno, bo głośnik świetny, ale nie może mieś sztywnego ukł. drgającego.
To idzie w dziwnym kierunku, bo absolutnie nie płaci się tu za dźwięk, bo ten maja tragiczny, każde altusy praktycznie. Wygląd mają niepowtarzalny, to jest bezdyskusyjne, ale za takie pieniądze to ja ostatnio widziałem kolumny ESA Ostinato, które zeżarłyby jakością dźwięku 99% dorobku tonsilu, i też są made in poland, jednak na głośnikach zagranicznych. :) Polecam się rozglądnąć za tą marką jak ktoś ma trochę kasiorki, warto.
Kilka lat temu przymierzałem się do budowy klonów Ostinato 2000 - przyznaję rację - świetny kawał audio!
ja od siebie powiem tyle ze ws 503 widzialem dzisiaj za 3 tysiace na portalu aukcyjnym
Rozpirzony niesprawny daniel już osiągnął 300 (a to nie koniec licytacji), sprawnego i niepołamanego można kupić za 500:)
O co chodzi?:)
Daniel w ładnym stanie za 500 to okazja, będą lecieć za nim z jęzorem po pas, widziałem dwukrotnie droższe które szybko schodziły jeżeli stan był nieprzeciętny.
Wczoraj czy przedwczoraj zeszła Elizabeth Mono za 2,5 tys.
Ten co to kupił ma oficjalnie za dużo pieniędzy a za mało szarych komórek.
To są chyba ceny w starych złotych, w innym temacie dałem wycinek z gazety z 71 roku i podobne są..
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- …
- następna ›
- ostatnia »










Witam
Mam problem z wieżą starą, która sobie leżała kikadziesiat lat.
Dlaczego wieża HGS Altus HiFi 4 segmenty z 1980 tak jest poszukiwana?
Wystawilem na alllegro ale musialem sie wycofac bo końcówka mocy sie zjarała tak sie zasłuchałem w brzmienie:)...KD i BD
Chyba ją zachowam.