Chore ceny sprzętu na portalach ogłoszeniowych.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Sami jesteśmy sobie winni, że ceny sprzętu Unitry są "chore". Przecież uważamy ten sprzęt za świetny (w porównaniu z dzisiejszą chińszczyzną), więc w czym problem? :) Każdy człowiek, który chce się pozbyć np. starego Radmora, który wydaje mu się przestarzały i niemodny, zagląda na fora, by czegoś się o tym sprzęcie dowiedzieć, by wiedzieć za ile wycenić, itp. No i widzi na forum same ochy i achy na temat Unitry, więc winduje cenę w górę. Całkiem normalny mechanizm.
Wczoraj trafiłem na CD0422 z pilotem za 2990 więc nic mnie już nie zdziwi. Handlarz z Elbląga, wystawia wieżę z serii 0422 za 1400 zł. Z analogowym tunerem. Inny CD0422 za 699 zł postawił.
Unitra łzr pw 7011 za 80 tonsil 2 x 40 bardzo dobrym stanie bezcenne.
Poprawiono wpis. KaeLeM
Generalnie, to cała ta dyskusja jest bezprzedmiotowa. Wbrew pozorom, to nie sprzedawca, ale klient ustala ostateczną cenę. Każdy z nas chce kupić tanio, ale gdyby sprzedawał, to będzie chciał sprzedać jak najdrożej.
Każdy z nas chce kupić tanio, ale gdyby sprzedawał, to będzie chciał sprzedać jak najdrożej.
Ja jako klient który poszukuje czegoś co bardzo mi się podoba, szukam tego długo, jest rzadkie, potrzebne, albo mam takie widzimisię, jestem w stanie położyć dużo zawyżoną kwotę, tylko z tego tytułu że chcę to mieć, i koniec. Tylko tutaj powinno zadziałać trzeźwe myślenie i rozsądek.
Każdy z nas chce kupić tanio, ale gdyby sprzedawał, to będzie chciał sprzedać jak najdrożej.
Ja jako klient który poszukuje czegoś co bardzo mi się podoba, szukam tego długo, jest rzadkie, potrzebne, albo mam takie widzimisię, jestem w stanie położyć dużo zawyżoną kwotę, tylko z tego tytułu że chcę to mieć, i koniec. Tylko tutaj powinno zadziałać trzeźwe myślenie i rozsądek.
Może działa trzeźwe myślenie i rozsądek, tylko w zależności od majętności nabywcy, rozsądna cena oscyluje w jakiś granicach. Są ludzie, którzy wolą szukać długo jakiegoś rzadkiego sprzętu, lub po prostu nie mają dużo kasy. Są tacy, którzy mają i wolą wyłożyć kilka tysięcy i mieć prawie natychmiast. No i są jeszcze cwaniacy, ale o nich nie warto wspominać, bo sami się wykańczają.
Ostatnio takiego widziałem na giełdzie staroci za 70zł i mi się wydawało że drogo, a jednak...
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- …
- następna ›
- ostatnia »












Osobiście bym bardziej potrzebował właśnie srebrnego ale i czarny by znalazł miejsce w mojej kolekcji.