Chore ceny sprzętu na portalach ogłoszeniowych.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Amator za 800 zł, to Tosca 303 za 1500 zł na Allegro, podobno stan fabryczny, nie odpalana od nowości.
http://allegro.pl/odtwarzacz-cd-mac-watts-unitra-diora-cd-0421-i...
To może takie cudo jak CD0421 bez pilota za tą kwotę to strach pomyśleć ile by wstawili za wersję z pilotem może tyle co tu http://allegro.pl/diora-macwatts-cd-0422-r-pilot-ideal-i69534507... Chociaż tu też cena była wyższa ale co wystawienie aukcji ponownie cena spada.
Masakra. Strach się bać gdyby wystawiali cd Radmor 5450. Wtedy dopiero cena by była...
Radmor 5450 to cena rządu kilku tysi :D Przynajmniej po tyle były jak jeszcze pojawiały się na alledrogo. Ostatnio są 5430 też drakońsko drogie http://allegro.pl/radmor-5430-deck-magnetofon-i6962129895.html
Możesz to wystawiać i po 10tyś ale to się za tyle nie sprzedaje. Podstawowa głupota ludzi - mylić cenę wystawienia z ceną sprzedaży. Ale potem można gadać i jeleni w bambuko robić "panie ja mam tanio, 300, na allegro po 700". A warte 150.
Generalnie sprzęt, który nie jest produkowany nie ma określonej wartości rynkowej. To, że ktoś chce 100zł czy 1000zł za taki sam sprzęt w podobnym stanie jeszcze nic nie znaczy. Towar jest wart tyle ile zapłaci za niego kupujący więc najlepszym odniesieniem co do wartości sprzętu jest wynik licytacji bo kupujący ustalą cenę.
http://allegro.pl/magnetofon-radmor-5430-i6932014607.html
http://allegro.pl/magnetofon-radmor-5430-i6947348164.html
To są zakończone aukcje, które licytowało kilka osób i zakończyły się powyżej 800 zł. I generalnie ludzie szaleją ale jak mają pieniądze to niech wydają bo przynajmniej pieniądze idą w obieg ale ceny są kolosalne przy tym.
Kilka miesięcy wstecz widziałem jak na Allegro podczas licytacji Radmor 5430 poszedł za ponad 1400 zł. Fakt był w idealnym stanie i z instrukcją obsługi ale to już była wysoka cena.
Widzę że za Unitrę zaczynają się brać ludzie z grubym portfelem szkoda tylko, że przez to większość tego sprzętu potem zaczyna być wystawianych od wysokich kwot i połowę Kowalskich i Nowaków nawet nie ma za co go wziąć i przygarnąć dla siebie.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- …
- następna ›
- ostatnia »









Może ktoś jest zainteresowany?
https://www.olx.pl/oferta/unitra-diora-elizabeth-mono-dmt-201-un...
The Living End :(