Chore ceny sprzętu na portalach ogłoszeniowych.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
No mi brakuje tylko CD do kompletu Radmor 5102, 5122, 5430, 5471. Może kiedyś coś wyłowię albo załatwić trzeba panel ze sterowaniem a płytkę z monokitem i napęd wziąć z Diory.
Niby wszystko da się zrobić tylko ciekawe jakie koszty? No i bebechy z cd Diory są deczko inne niż w Radmorze no ale to jest w środku i tego nie widać no i nikt nie musi o tym wiedzieć co masz w środku.
Te bebechy przy front panelu będą inne ale myślę, że sama płytka z monokitem i napędem będzie identyczna chociaż mogę się mylić. Nie widziałem 5450 na oczy w środku. Zasadniczo jak stoi w wieży to i tak widać tylko front :P
Dokładnie. Najważniejszy front
Radmor chyba niestety był szerszy i nie dało by się zmieniając w CD Diory tylko front i elektronikę przy froncie zmienić go w Radmora
By trzeba całą obudowę dopasować
To było by przy tym trochę zabawy niestety. Osobiście pewnie i panel byłby ciężki do zdobycia
Pewnie sporo pieniędzy by to kosztowało więc może lepiej zapolować na oryginał?
jak mnie napadnie chcica na polowanie to przejrzę cały net i zacznę szukać po ludziach to znajdę :D
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- …
- następna ›
- ostatnia »








Ja długo polowałem na Radmora 5450 jednocześnie odkładając systematycznie pieniądze na jego zakup. Gdy po długich latach szukania okazji, której nie było i nazbieraniu pieniędzy postanowiłem kupić i nie czekać aż znowu podrożeją. No i kupiłem w te wakacje w pięknym stanie z pilotem od pierwszego właściciela i to poniżej 3 tysięcy PLN.