Chore ceny sprzętu na portalach ogłoszeniowych.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Może był też jakiś za 4 tyś zł. Nikt nie przegląda bez przerwy ogłoszeń...
No w zasadzie tak nikt nie siedzi i nie przewija stron z ogłoszeniami :)
Chociaż ja właśnie przeglądam ale zbytnio nic ciekawego nie ma.
Ciekawe co by się człowiek o tym Cezarze dowiedział jak by zadzwonić do tej Bożenki z OLX co go tam wystawiła :D Swoją drogą pisze o Radmorze ale Radmor to nie była kwadrofonia tylko pseudokwadrofonia :)
Jeszcze znalazłem z przed chwilą takie coś:
https://www.olx.pl/oferta/unikat-radmor-amplifikator-sprawny-hi-...
Zapewne Cezar by był odpowiednio zareklamowany przez osobę sprzedającą.
Co do Amplifaktora to bardzo ciekawa sprawa. Bardzo trudno ustalić cenę za jaką go wystawić. Myślę, że najlepszą opcją by była licytacja.
Jeszcze nie widziałem w tych czasach Cezara który poszedłby poniżej 2500 zł. Koncerty również wysoko stoją. Ciekaw jestem ceny Mozzarta gdyby pojawił się na allegro. Zazwyczaj wszystkie takie rzadsze sprzęty schodzą bez zbędnej reklamy, a to że w ogłoszeniu nie ma ofert kupna to tylko z powodu zakończenia przed czasem i umowy "słownej" z przyszłym kupującym, by nie płacić prowizji od takich kwot.
Cezar trzyma jakiś poziom cenowy jednak jego "unikalność" nie przekłada się na zainteresowanie na aukcjach. Cezar ma kiepski popyt.
Ja bym tą Elizabeth po przeróbkach do siebie przygarnął ale sam nie wiem czy warto za taką kasą. I swoją drogą wiem jak się robi bo przy dużych kwotach oprócz prowizji to jeszcze podatek Vat trzeba zapłacić ;) I to omijają kończąc ofertę przed czasem
Dla mnie jakoś nigdy Cezar nie był sprzętem, którego bym jakoś szczególnie chciał posiadać i raczej go nie kupie. Zdecydowanie bardziej bym wolał Elizabeth Mono.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- …
- następna ›
- ostatnia »









a to może i tak było nie wiem nie zapisuje cen mogłem się po prostu pomylić