mr_bee

TypWpisAutorOdpowiedziOstatnia aktualizacja
TematNowa Unitra shaman25521 tydzień 6 dni temu
TematSeria ZK 200 - co by tu poprawić Krecik8272 tygodnie 4 dni temu
TematBernard GS 434 - uzdatnienie na lata pracy Krecik17013 tygodni 3 dni temu
TematM 3002 SD / M 4201 SD "Impreza" Krecik65317 tygodni 3 dni temu
TematNaprawa magnetofonów szpulowych ZRK Piosenka i Wilga krisza1224 tygodnie 6 dni temu
TematM3201/3401SD Koncert - to może być naprawdę świetny sprzęt Krecik38240 tygodni 4 dni temu
TematMDS 432 i 442 sajlent341 tygodni 12 godzin temu
TematM3201SD, M3401SD Koncert - król polskich magnetofonów Krecik183 lata 26 tygodni temu
TematLampy do radia Goplana LUX PerMateo83 lata 35 tygodni temu
TematJaki magnetofon szpulowy? Krz60583 lata 36 tygodni temu
TematKolumny podłogowe Cukrowy53 lata 36 tygodni temu
TematCo to za radio? PerMateo23 lata 37 tygodni temu
TematRevox B77 też nie ideał... Krecik594 lata 4 dni temu