| Temat | Nowa Unitra | shaman | 2552 | 1 tydzień 6 dni temu |
| Temat | Seria ZK 200 - co by tu poprawić | Krecik | 827 | 2 tygodnie 4 dni temu |
| Temat | Bernard GS 434 - uzdatnienie na lata pracy | Krecik | 170 | 13 tygodni 3 dni temu |
| Temat | M 3002 SD / M 4201 SD "Impreza" | Krecik | 653 | 17 tygodni 3 dni temu |
| Temat | Naprawa magnetofonów szpulowych ZRK Piosenka i Wilga | krisza | 12 | 24 tygodnie 6 dni temu |
| Temat | M3201/3401SD Koncert - to może być naprawdę świetny sprzęt | Krecik | 382 | 40 tygodni 4 dni temu |
| Temat | MDS 432 i 442 | sajlent | 3 | 41 tygodni 12 godzin temu |
| Temat | M3201SD, M3401SD Koncert - król polskich magnetofonów | Krecik | 18 | 3 lata 26 tygodni temu |
| Temat | Lampy do radia Goplana LUX | PerMateo | 8 | 3 lata 35 tygodni temu |
| Temat | Jaki magnetofon szpulowy? | Krz605 | 8 | 3 lata 36 tygodni temu |
| Temat | Kolumny podłogowe | Cukrowy | 5 | 3 lata 36 tygodni temu |
| Temat | Co to za radio? | PerMateo | 2 | 3 lata 37 tygodni temu |
| Temat | Revox B77 też nie ideał... | Krecik | 59 | 4 lata 4 dni temu |