Wasze kasety, szpule, płyty
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
sob., 29/10/2022 - 15:15
#1192
A jak zdemagnetyzujesz ręcznym demagnetyzerem odtwarzacz w samochodzie?
ndz., 30/10/2022 - 18:57
#1193
Ile razy używasz magnetofonu w samochodzie? ;) Rozmawiamy o domowym sprzęcie raczej.
ndz., 30/10/2022 - 22:30
#1194
ndz., 30/10/2022 - 23:02
#1195
Jakiej produkcji jest kaseta ze zdjęcia?
wt., 01/11/2022 - 10:30
#1196
Polskiej.
wt., 01/11/2022 - 23:53
#1197
No to nieźle!
ndz., 06/11/2022 - 20:40
#1198
ndz., 06/11/2022 - 21:26
#1199
Kasety Sony chyba najlepiej spisywały się np. w deckach Diory.
pon., 07/11/2022 - 19:42
#1200
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 116
- 117
- 118
- 119
- 120
- 121
- 122
- 123
- 124
- …
- następna ›
- ostatnia »














Ale nie wygląda tak efektownie i przez pomyłkę nie załatwisz telewizora czy komórki, bo zapomniałeś się i jeszcze trzymasz przycisk ;-))
Unitra jest jak fasolki wszystkich smaków... Nigdy nie wiesz na co trafisz...