Nie wiem ale zapytam, to się dowiem.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
sob., 08/02/2025 - 15:07
#2372
No no, padnięta powiadosz.
NIE MA POŁOWY ŚRODKA :D
sob., 08/02/2025 - 15:28
#2373
Większej czy mniejszej połowy? ;)
sob., 08/02/2025 - 15:41
#2374
Połowy są zawsze równe ale i tak większa połowa tego nie zrozumie.
Ostatnio edytowane przez paulus60.
sob., 08/02/2025 - 15:44
#2375
Większej czy mniejszej połowy? ;)
Mniej potrzebnej połowy ale warto byłoby ten tuner jednak mieć.
sob., 08/02/2025 - 18:13
#2376
Zdjęcie tej mniejszej połowy prosimy... a dokładniej: tego, czego nie ma ;)
Ostatnio edytowane przez sim.
ndz., 09/02/2025 - 00:07
#2377
Większej czy mniejszej połowy? ;)
Mniej potrzebnej połowy ale warto byłoby ten tuner jednak mieć.
A czego w nim brakuje? Wzmacniacz gra?
ndz., 09/02/2025 - 00:13
#2378
No właśnie. Dawaj foty tego Radmora.
ndz., 09/02/2025 - 10:02
#2379
Przydałby mi się jakiś brzydki Radmor na części, żeby odbudować tego, którego kupiłem ostatnio. (oddać do odbudowy oczywiście)
A czego koledze brakuje.
pon., 10/02/2025 - 23:42
#2380
Klexmix - czy były Altusy110 z grubymi pierścieniami w wersji zamkniętej a'la HX?
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 234
- 235
- 236
- 237
- 238
- 239
- 240
- 241
- 242
- …
- następna ›
- ostatnia »











Może nie bez dna, al jak ja robiłem swojego 5412 to kasy trochę poszło na części, nowy panel i dwie płytki, a jeszcze jedną miałem z dawnych czasów. Wyczyść, oceń co się nie nadaje, wrzuć fotki i popatrzymy. Raczej mało prawdopodobne, żeby większość była padnięta o ile cały nie był zalany.