Chore ceny sprzętu na portalach ogłoszeniowych.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
http://allegro.pl/unikat-2szt-zrk-kasprzak-unitra-grundig-nowe-i...
Znalazłem tam są jeszcze sanki w aukcji na zdjęciu.
Ciekawe czy ktoś to weźmie za 1500 zawsze można kupić całe SSL 700 i to w przyzwoitym stanie i z kolumnami.
WS 702 pod linkiem to estradowa końcówka mocy od zakładów Fonica. I z SSL 700 też nie jest już tak dobrze, najtaniej kompletną znalazłem za 650.
Coś mi się pomyliło jak przeczytałem WS 702 to pierwsze co mi się skojarzyło to Diora. Ale cóż ostatnio trafiłem na alle wieżę Radmora serii 55 za 4,5k złotych co też chyba nie jest dobrą ceną nawet na ten sprzęt.
Więc właśnie. Np. taki Radmor z serii 5100. "JEDYNYTAKIZOBACZ 10000000zł". Tak samo jest z niektórymi gramofonami Adam. Masakra.
Tak sobie porównuję ceny na Allegro i na OLX (tam to są dopiero kwiatki) i zastanawiam się o co chodzi , ja rozumiem sentyment do krajowej elektroniki , rozumiem unikaty , rozumiem też chęć zarobku ale kwoty które życzą sobie sprzedający są paranoiczne. Podchodząc do tego chłodno to za te kwoty można sobie kupić niezły 60" telewizor czy dobrej klasy zachodni sprzęt 'vintage" Pioneera , Tchnicsa , Revoxa , a nawet Nakamichi !!! i nikt mi nie powie że taki ( z całym szacunkiem) Radmor 5102 a tym bardziej Radmor 5412 lub inne WS-y grają lepiej niż wymienione powyżej urządzenia. Sam jestem kolekcjonerem i czasami wyda się parę groszy , nie jestem też skąpy ale wszystko w ramach rozsądku. Życzę sprzedającym polski sprzęt za chore pieniądze dużego kubła zimnej wody na głowę !
Teraz cenę ustalają kupujący, a nie sprzedający :)
racja - a sprzęt jest warty tyle ile da kupujący !
racja - a sprzęt jest warty tyle ile da kupujący !
Tak ale tylko dla tego jednego kupującego, dla tysięcy innych ludzi może nie być wart połowę tej kwoty, dla kolejnych może być być wart jeszcze więcej tylko dlatego że ich na to stać, i tyle. Kiedyś wystawiłem zrudziałego Radmora poniżej 500 zł, i ludki sami wcisnęli mi ok 1000, co wtedy miałem powiedzieć? - "Nie nie sprzedam tego Panu za 1000 zł bo to absolutnie nie jest tyle warte...?" :) Gdyby ludzie nie CHCIELI płacić za to kosmicznych pieniędzy, NIKT BY TYLE NIE WOŁAŁ.
dla tego piszę że sprzęt jest tyle warty ile chce za niego zapłacić kupujący
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- …
- następna ›
- ostatnia »









Przynajmniej były nowe, a jest od roku wrak końcówki mocy WS 702 za 1500
https://www.olx.pl/i2/oferta/fonica-ws-702-CID99-IDheJOl.html#:b...