Chore ceny sprzętu na portalach ogłoszeniowych.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
czy po prostu zapomniał o lekach?
A może przedawkował właśnie :)
Gość się po prostu bawi i zrywa boki przy czytaniu tych naszych słów krytyki. Nie wykluczam, że może to być user "UK", albo "UF". Może się zdarzyć, że to pójdzie za tę kwotę, "kupione" przez jakiegoś "podstawczaka".
A niech się sprzeda, prowizja dla allegro od tej kwoty nie będzie mala.
Jedna z moich pierwszych myśli - a może ktoś z nas kręci sobie beczkę????
Ten sprzedawca bije rekordy http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=39389357. Takiego czegoś jeszcze nie widziałem. 400 za Toscę, 300 za Zodiaka, 200 za AS 642. Stan sprzętu fajny ale ceny to ma wyssane z palca.
Nie dyskutuję ani z ceną, ani z opisem. Może się sprzeda, może nie. Można to też ewentualnie dodać do (prawie) "Dziewiczej Unitry". Nie wiem, czy rzeczywiście była konieczność wymiany tych "wyparowanych" elektrolitów. Skądinąd ciekawa historia.
Tak sprytnie ocenzurowałeś, że widać numer aukcji. Nie wiem po co zamazywałeś wogóle jakiekolwiek dane, przecież tutaj są i tak publikowane takie "okazje", że nie można tego uznać za jakąkolwiek reklamę.
Masz rację, gratuluję spostrzegawczości. Coś mi tam umknęło w pasku adresu. Ja bym tego nie nazwał cenzurą. Nie w kontekście reklamy zamazuję dane. Dla mnie to swoistego rodzaju zabezpieczenie, bo z różnymi ludźmi ma się do czynienia i z małej igły potrafią nieraz potężne widły zrobić. Stwierdzi ktoś taki nagle, że bezprawnie pokazałem jego jakieś tam dane i mimo, że racja będzie po mojej stronie, to młyn się tworzy. Miałem już kiedyś tego typu sytuację. A tak - i wilk syty i owcy niema. :)
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- …
- następna ›
- ostatnia »









Komuś chyba nie służy zimowa aura.
Otto