Chore ceny sprzętu na portalach ogłoszeniowych.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Ja nie mam żadnych problemów ze zwrotami z Aliexpress. Już nawet przerabiałem zwrot towaru do Chin, jedynym problemem był czas bo to jednak trwa.
Zniżkami i bonami się nie przejmuję zupełnie, są niewiele warte tak samo jak te ich monety. To ma Cię zachęcić do zakupu i nic więcej, w praktyce najczęściej da się znaleźć ten sam towar nieobjęty żadnymi promocjami w tej samej albo nawet niższej cenie co ten z promocji.
Najlepszym przykładem są produkty w kategorii "Choice" - każdy jeden jest trochę droższy niż ten sam bez "Choice". W Choice masz dostawę za free powyżej 40zł, w przeciwnym wypadku koszt to 5zł. Trik polega na tym że minimalnie więcej płacisz za produkty i w ten sposób kompensujesz te 5 na koszt przesyłki. Nie ma nic za darmo.
Trzeba mieć tego świadomość i nie uganiać się za tymi promocjami, bo to zwykły marketing jak w każdym innym sklepie.
Ja też kupiłem kilka drobiazgów na AliExpress. Pilota do blu-raya Sony z przyciskami numerycznymi bo oryginalny nie miał.
Jak chcę na blurayu posłuchać 47. utworu to musiałem w menu płyty i klikać kilkanaście razy żeby do niego dojść.
A tak naciskam sobie 47.
Kilka wtyczek do prądu, ledy migające choinkowe. Słuchawki Bluetooth Lenovo za jedną trzecią ceny.
Jakościowo nie ustępują tym które są u nas po 160 zł.
Słuchawki przewodowe do telefonu do pracy za 12 zł.
Dźwiękowo u nas do 60 zł takich nie kupię
Żona ostatnio kupiła kilka przywieszek na Mikołajki.
Koszulki bardzo dobrej jakości.
Tylko przy koszulkach trzeba patrzeć dokładnie na rozmiar i z czego są.
Do telefonu używam Koss Porta pro.
Sporadycznie pod czapkę małe "niebiesko-zębne" Lenovo z Chin.
A czy te słuchawki przejeżdżały chociaż obok fabryk Lenovo? Widywałem też Pendrive 2TB z logiem Lenovo, Xiaomi (wybór logo dowolny) za może 10 złotych i chyba nie muszę mówić, że ani te firmy ich nie zrobiły, ani też nie miały deklarowanej pojemności.
Nie wiem czy leżały obok.
Ale mój znajomy ma takie.
Moje mówią
po chińsku , a jego po angielsku
Innych różnic nie usłyszałem.
Dysk 2Tb za kilka złotych kupiłem z ciekawości.
4 filmy kopiują sie 2 godziny, a poza tym działa od maja 2023r.
Do telefonu używam Koss Porta pro.
Sporadycznie pod czapkę małe "niebiesko-zębne" Lenovo z Chin.A czy te słuchawki przejeżdżały chociaż obok fabryk Lenovo? Widywałem też Pendrive 2TB z logiem Lenovo, Xiaomi (wybór logo dowolny) za może 10 złotych i chyba nie muszę mówić, że ani te firmy ich nie zrobiły, ani też nie miały deklarowanej pojemności.
A jaka była faktyczna pojemność tych nośników przy deklarowanej 2TB?
Nie dobiłem jeszcze do 2 tb.
Jutro sprawdzę.
Z ciekawości kupiłem kartę 512 GB na Ali. Faktyczną pojemność miała adekwatną do swojej ceny, czyli 2 GB.
;)
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 668
- 669
- 670
- 671
- 672
- 673
- 674
- 675
- 676
- …
- następna ›
- ostatnia »












Nigdy niczego nie kupowałem na Aliexprees, tak więc nie znam zasad tam panujących.
Dla mnie ważny jest opis, a nie zdjęcie.
Pomijając wszystko, kupowanie wtyczek na drugim końcu świata, to pomysł średni.
Ponadto ten towar często jest prymitywną chińską tandetą, o czym piszę kolega powyżej.