Chore ceny sprzętu na portalach ogłoszeniowych.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Osobiście mnie ta instrukcja merytorycznie nie była potrzebna gdyż bez problemu poradziłem sobie z naprawą MK125FM, chciałem jedynie pozyskać ją do swojej kolekcji. Dlatego uważam że instrukcja za 102zł to lekka przesada. W swoim czasie zamieszczę skany tej instrukcji i może kiedyś cena będzie bardziej przystępna.
Towar jest wart tyle ile klient za niego zapłaci.
Towar jest wart tyle ile klient za niego zapłaci.
Bzdura! W allegro są sprzedający którzy po prostu podbijają cenę. Dla mnie liczą się jedynie oferty KUP TERAZ a nie sztuczne podbija cena przez kolegę sprzedającego. Dlatego odnoszę wrażenie że jest to układ nie do wykrycia, a może takie sytuacje należy zgłaszać obsłudze Allegro?
Kolejny przykład http://allegro.pl/magnetofon-szpulowy-zk145-unitra-i5937974288.html
Obudowa RB3200 http://allegro.pl/unitra-rb-3200-nowa-obudowa-prl-i7025520105.html
No cóż, nie zapominajmy że Allegro to portal aukcyjny.
Każdy ma prawo wystawić towar za ile mu się podoba.
Prawo rynku, podaż - popyt zweryfikuje ceny. Niekoniecznie w dół.
To jest ciekawe ogłoszenie
https://www.olx.pl/oferta/jedyna-unitra-elizabeth-dst-202-licenc...
Cena. Troche drogo.
No nawet bardzo szczególnie za taki stan i nawet mu się nie chciało prysnąć pronto tylko wyciągnął z piwnicy i prosto na olxa.
Zejdźmy na ziemię :) Kilkanaście lat temu był boom, sprzedawali za grosze sprzęt UNITRA na giełdach, ogłoszeniach w gazetach, w telegazecie na forach w necie. Nie ukrywam kupiłem kilka perełek za grosze, trzymam bo im starsze tym lepsze dla kolekcjonera pomijam jakość. Nietuzinkowe pomysły inżynierów, prototypy to od tego się zaczęło Wasza i moja pasja w użytkowe kolekcjonowanie. Naprawdę kupiłbym w dobrej cenie jakiś zestaw muzyczny nieskażony ręką amatora. Większość sprzedawanych urządzeń w Allegro a tym bardziej na OLX ect... itp... są w stanie agonalnym, zajechane, brudne, kondensatory made in china lub gorzej, wszystko spryskane WD40 i preparatami KONTAKT pseudo regeneracyjnymi.Ostatnio zakupiłem w dobrej cenie Elizabetkę, po rozpakowaniu spód obudowy był nasączony WD40 wnętrze wyglądało masakrycznie, pewnie ktoś kupił, nie udało się naprawić i sprzedał. KURCZE że po tylu latach są jeszcze DEBILE którzy kupują sprzęt i zachowują się jak SZYSZKO dewastują i sprzedają...
Po prostu brak słów, jestem lekko podkurwiony* całą sytuacją (bez cenzury)
Zejdźmy na ziemię :) Kilkanaście lat temu był boom, sprzedawali za grosze sprzęt UNITRA na giełdach, ogłoszeniach w gazetach, w telegazecie na forach w necie. Nie ukrywam kupiłem kilka perełek za grosze, trzymam bo im starsze tym lepsze dla kolekcjonera pomijam jakość.
Tak masz rację. Do tej pory pamiętam zakup M1416s + 15 taśm za 15 zł. tzn taśmy ostałem za darmo. Teraz sprzęt Unitry się ceni. I ceny niestety są jakie są.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- …
- następna ›
- ostatnia »








Wszystko zależy od tego jak cenne informacje taki papiurek może przekazać i czy są one ogólnodostępne, jeśli wiele, i mało kto zna informacje tam zawarte cena robi się... no właśnie.