Nowa Unitra
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Może skrzypce zaczną wytwarzać z liści ? :)
I sprzedawać je będą pod nazwą "New Stradivari" ;-)
Może skrzypce zaczną wytwarzać z liści ? :)
LI(TO)ŚCI!!!
A już zupełnie na poważnie - to jednak muszę NeoUnitrę pochwalić za charakterystykę impedancyjną ZGZ-801 (o ile rzecz jasna nie jest wzięta z czapy jak najpewniej te spadające zniekształcenia).Udało im sie to zrobić lepiej od Focala, gdzie 3 omy dla niektórych częstotliwości w "ośmioomowych" zespołach jest standardem. Oby w przyszłości się tak nie skiepścili.
Pojawiła się też, chyba nowa, bo jej wcześniej nie widziałem, animacja z wizualizacja wnętrza z której wynika, że stosują tranzystory w obudowach TO3 :) Jak miło z ich strony, to przecież kolejne nawiązanie do klasycznej Unitry /ironic_mode_off
No a niby dlaczego w swoich konstrukcjach zawsze stosuję tranzystory w obudowach metalowych? Też dla starounitrowskiego klimatu!
Liście forniru jest normalnym określeniem na płaty tego materiału, robicie z igły widły.
Ta Nowa Unitra jest w przystępnej cenie: https://www.agronetzawadka.pl/pl/p/Pastuch-elektryczny-elektryza...
:)
Nie ja to namierzyłem, na grupie FB - Zabytki Techniki, pokazał to jeden z uczestników.
Pamiętajmy, że Unitra to nie tylko dawne zjednoczenie czy później zrzeszenie producentów elektroniki w PRL-u. To także centrala handlu, działająca w zasadzie do bardzo niedawna (kilka lat temu), handlująca np. fortepianami i pianinami. Nie zdziwię się, jeśli za jakiś czas to logo zobaczymy np. na produktach spożywczych.
Taka pogadanka do posłuchania.
po pierwszych 2 minutach (to i tak dużo),
nie dowiedziałem się nic!
paplaninę to ja mam w radio
Taka pogadanka do posłuchania.
po pierwszych 2 minutach (to i tak dużo),
nie dowiedziałem się nic!
paplaninę to ja mam w radio
Co racja, to racja !! Pusta gadanina !....
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- …
- następna ›
- ostatnia »













Może skrzypce zaczną wytwarzać z liści ? :)