Nowa Unitra
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Jakbym miał tak blisko jak ty, to bym nie wyłaził stamtąd.
Jedź i oglądaj. W Diorze dużo do oglądania, i gra też.
Dwie imprezy rodzinne dzień po dniu, tyle se popatrzeć mogę :((((
Ten mały wzmacniacz dużo ładniejszy niż ten duży. Tylko ten samotny hebel po lewej stronie psuje kompozycję całości.
Ciekawe jaka będzie cena tych monitorów.
Wrzucam jako ciekawostkę bo trochę rozbieżności i błędów jest ;) a najlepsze jest to, że słuchali a nie opisali :) :)
https://www.salon24.pl/newsroom/1335371,unitra-i-diora-powracaja...
Czasami mam wrażenie, że ludzie dzielą się na dwie grupy - jedni słuchają sprzętu, drudzy muzyki. Przepraszam, nie słuchają sprzętu tylko go odsłuchują. Czy taki odsłuchany sprzęt to jeszcze gra? Czy to tak, jak wypita flaszka?
Pozdrawiam
Grzesiek
Na to są jeszcze inne określenia, szmergiel, klepka wypadła, czy krwawy onanizm.
Wielokrotnie była opisywana dewiacja cenowa różnych ciekawych komponentów. Kiedyś byłem u gościa, który nie bardzo miał co robić z kasą i chwalił się sprzętem audio. Muzyki oczywiście nie słuchał na tym, bo przecież to same zakłócenia i zniekształcenia. Poza tym nie miał kolumn, bo jak twierdził "Kolumn nie wnoszących zniekształceń jeszcze nikt nie zrobił". Miał jakiś wypasiony sprzęt pomiarowy, przepuszczał przez swój sprzęt audio sygnał z generatora z niemierzalnymi podobno zniekształceniami i cieszył się jak dziecko, gdy mu mierniki na wyjściu nie pokazywały żadnych zniekształceń, czy jakieś minimalne z którymś tam miejscem po przecinku. O wartość (właściwie o cenę tego) nie pytałem. Zasilanie tego to była jakaś dość spora szafa. Co w niej było? Nie powiedział.
Ale żeby nie było, to nabywcom Nowej Unitry życzę miłych chwil w słuchaniu muzyki. Mnie nie stać na wypasiony sprzęt i mam to co kupiłem już dawno temu i słucham muzyki nie zważając na niedoskonałości sprzętu, moich uszu i pomieszczenia gdzie tego słucham. Zżera mnie prosta ludzka zawiść.
Wrzucam jako ciekawostkę bo trochę rozbieżności i błędów jest ;) a najlepsze jest to, że słuchali a nie opisali :) :)
https://www.salon24.pl/newsroom/1335371,unitra-i-diora-powracaja...
I to dość rażących błędów, chociażby o reaktywacji Diory
@niuniek
Mój były wykładowca, nazwijmy go JW, zajmuje(-ował) się produkcją sprzętu gdzieś w Krakowie lub pod Krakowem (chyba...). Jakieś marmurowe czy granitowe odtwarzacze, przepraszam - transporty cd, jakieś kolumny składane u właściciela za tysiące dolarów i temu podobne. A ja patrzę na swojego Technicsa i głupio się uśmiecham.
Pozdrawiam
Grzesiek
@niuniek
Mój były wykładowca, nazwijmy go JW, zajmuje(-ował) się produkcją sprzętu gdzieś w Krakowie lub pod Krakowem (chyba...). Jakieś marmurowe czy granitowe odtwarzacze, przepraszam - transporty cd, jakieś kolumny składane u właściciela za tysiące dolarów i temu podobne. A ja patrzę na swojego Technicsa i głupio się uśmiecham.Pozdrawiam
Grzesiek
Ancient Audio?
Ancient Audio?
Nie potwierdzam, nie zaprzeczam.
Pozdrawiam
Grzesiek
Audio Azyl na AVS 2023 i odwiedziny Unitry. Ale powiem szczerze, te późniejsze "Róże" całkiem fajne ;))
https://www.youtube.com/watch?v=UwZlu7ZwRw4&ab_channel=AudioAzyl
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- …
- następna ›
- ostatnia »











Jakbym miał tak blisko jak ty, to bym nie wyłaził stamtąd.
Jedź i oglądaj. W Diorze dużo do oglądania, i gra też.