Nie samą Unitrą żyje człowiek
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
W swoich zbiorach posiadam kilka urządzeń nie pochodzących z Unitry.
Z reguły jakoś się tak składa, że nie mam czasu ich uruchomić.
Ale tego wielkiego kloca /15kg/ muszę sprawdzić.Ładny ten Sharp, szkoda tylko że tyle prądu żre.
Na zimę w sam raz ;) piękna rzecz bym rzekł :))
W swoich zbiorach posiadam kilka urządzeń nie pochodzących z Unitry.
Z reguły jakoś się tak składa, że nie mam czasu ich uruchomić.
Ale tego wielkiego kloca /15kg/ muszę sprawdzić.Ładny ten Sharp, szkoda tylko że tyle prądu żre.
Na zimę w sam raz ;) piękna rzecz bym rzekł :))
Póki co prądu w kraju dostatek.
Fakt, że może być tylko gorzej, szczególnie jak przestanie wiać i świecić.
Ale wówczas wszyscy razem wleziemy do jaskini, bo w tym kierunku takie fanaberie nas prowadzą.
Póki co prądu w kraju dostatek.
Fakt, że może być tylko gorzej, szczególnie jak przestanie wiać i świecić.
Ale wówczas wszyscy razem wleziemy do jaskini, bo w tym kierunku takie fanaberie nas prowadzą.
Ostatnie pokolenie koniecznie chce się przekonac co oznacza "10 stopeń zasilana"
Albo dwudziesty stopień zasilania, jak to kiedyś w zimie bywało, ja na szczęście mam jeszcze gaz. A sprzęt grający super, i jeszcze długo pogra.
Albo dwudziesty stopień zasilania, jak to kiedyś w zimie bywało, ja na szczęście mam jeszcze gaz. A sprzęt grający super, i jeszcze długo pogra.
Na czasy bez zasilania firma "Dual" juz dawno przygotowała sprzęt,
na prad, lub na sprężynę.
;-)
Radio trzeba mieć na baterie i z falami długimi.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- …
- następna ›
- ostatnia »














Ładny ten Sharp, szkoda tylko że tyle prądu żre.
J 23 znowu nadaje.