Nie wiem ale zapytam, to się dowiem.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
A nie było czegoś takiego, że Dolby Laboratories zaprzestali w pewnym momencie licencjonowania układów w magnetofonach? Układy mogły być nadal montowane, ale z urządzeń zniknął charakterystyczny logotyp.
Kiedy pracowałem w Euro to zaczynał się schyłek decków.
Philipsów już nie było . Sony , Marantz I Demon miały logo Dolby.
Dwukasetowce tyko zostały. Marantz sd 535 (o ile dobrze pamiętam) to był ostatni który sprzedałem . Miał dolby.
Nowe są TEACki, ale kiepskie opinie o nich czytałem i podobno nie mają NR.
Pytanie co do silnika do Finezji. Jak najlepiej jest zamocować koło pasowe? Oryginalne było chyba klejone, a chciałbym zostawić sobie furtkę w przypadku potrzeby serwisowania ponownie silnika.
Klej cyjanoakrylem, np. pospolitą "kropelką", tylko odtłuść powierzchnie, przynajmniej wałek silnika. Będzie się trzymało dobrze, ale ściągnąć też się da. Przygotuj się mentalnie do szybkiej operacji, bo przy tak małej szczelinie cyjanoakrylat żeluje w ciągu sekundy.
Jeśli użyjesz Loctite 401, to z tym ściąganiem może być problem ;-).
I to jest właśnie ta subtelna różnica, nie tylko w cenie.
Słuchajcie - to jak to jest z tą niedostrojoną głowicą ukf, jeżeli wskaźnik poziomu sygnału lekko mruga w rytm dźwięku słuchanej audycji? Heterodyna do podstrojenia czy może coś innego? Szczególnie to widać przy słabszym poziomie danej stacji.
Czy wnętrzności Radmora 5102, T, oraz TE są takie same? Chodzi mi o wszelakie płytki od końcówek po tuner.
Tak. Jeśli chodzi o T i TE różnica oryginalnie jest tylko w braku w wersji "T" możliwości współpracy z korektorem i brak gniazda "korektor".
Z 5102 jest trochę inaczej. Inne płytki wskaźnika dostrojenia i zera detektora i parę innych pomniejszych różnic - w T i TE wskaźniki na diodach LED I brak wskaźników wysterowania.
Przydałby mi się jakiś brzydki Radmor na części, żeby odbudować tego, którego kupiłem ostatnio. (oddać do odbudowy oczywiście)
Przydałby mi się jakiś brzydki Radmor na części, żeby odbudować tego, którego kupiłem ostatnio. (oddać do odbudowy oczywiście)
Płytek do 5102 na olxie od pyty, na aledrogo też coś znajdziesz.
Ogólnie obawiam się, że to studnia bez dna.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 233
- 234
- 235
- 236
- 237
- 238
- 239
- 240
- 241
- …
- następna ›
- ostatnia »











Kiedyś czytałem że licencja i logo Dolby labs. jest b. drogie.
Dlatego niektóre firmy wymyśliły swoje systemy ( np. Harman Kardon).
Na moim sprzęcie brak info o kodakach HDCD, a są.
-. .. . / .-.. .. -.-. --.. / -.. -. .. --..-- / ... .--. .-. .- .-- / -... -.-- / -.. -. .. / ... .. ..-.. / .-.. .. -.-. --.. -.-- .-.. -.-- .-.-.-