Stop dewastacji!
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Pozwolę sobie zacytować klasyka ,,Co autor miał na myśli?"
Również pozwolę sobie zacytować klasyka ,,Dobre pytanie"
a tak serio to pewnie chciał odpinany kabel, bo w większości unitr był na stałe, lub ktoś odciął, autor znalazł na śmietniku i postanowił, że zrobi coś takiego
Pozwolę sobie zacytować klasyka ,,Co autor miał na myśli?"
co to za sprzęt? Mnie to wygląda na jakiś radiomagnetofon, co by było dziwne, bo raczej mają już takie wejście wbudowane.
Swoją drogą widziałem kilka już razy Martę RM-405 z dorobionym wyłącznikiem sieciowym, oryginalnie jego funkcję w teorii pełni przycisk od magnetofonu, bo po jego wciśnięciu nie pracuje wzmacniacz m.cz dopóki nie zostanie włączony magnetofon
co to za sprzęt? Mnie to wygląda na jakiś radiomagnetofon, co by było dziwne, bo raczej mają już takie wejście wbudowane.
Radio Eltra Tola 2, moje śmietnikowe znalezisko. Przestrojona.
Bardzo sympatyczne radyjko, podoba się każdemu komu je pokazałem. Po przemyciu trafi do siostry (a więc w dobre ręce) ;-)
To jest projekt od podstaw, nikt tu niczego nie zdewastował.
Konstruktor tych kolumn chyba wyszedł z założenia, że więcej znaczy lepiej.
Dwa wysokotonowe, jeden średniotonowy i dwa niskotonowe.
Pewnie inspirował się ZG40, nie wiedząc, że jeden z niskotonowych jest bierny
Nie ma średniotonowego, to duży basreflex.
Te kolumny są przynajmniej 2x większe od zg40c, dolny to potężny 38 cm estradowy tonsil. Górny GDS pewnie robi za średnioniski.
To normalne DIY zrobione wg jakiejś umyślonej koncepcji i nie ma się do czego dowalać.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 388
- 389
- 390
- 391
- 392
- 393
- 394
- 395
- 396
- …
- następna ›
- ostatnia »















nie mam zdjęcia niestety, ale widziałem Dominika DMP-203 z doklejonym wskaźnikiem wysterowania, jednym oczywiście. Wycięty otwór w skali i doklejony wskaźnik, wyglądało to tragicznie