Stop dewastacji!
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Może miało być "do regeneracji".
Spoko stary patent rewitalizacji - tak jak kiedyś odnawiali samochody spawając do rozbitka ćwiartkę z innego samochodu ;) .
Widać, że profesjonalna robota.
Marszczone membrany w GDW wygładzają brzmienie transjentów - wszystko przemyślane. :)
Prezentacja bałaganu u małolata w pokoju :)
Raczej we łbie.
https://m.youtube.com/watch?v=sLI7zTeegz0
Witajcie. Ostatnio dostałem radio "Monika" wiszące 20 lat na drzewie na działce. Antena ferytowa popękana, płyta główna też. Z tego, że robię jakieś rzeczy z arduino, to pomyślałem, że "wybebeszę" Monikę, a z jej obudowy zrobię radio UKF z arduino. Czy ten pomysł jest poprawny i dostaje zielone światło od unitra-klubu? Mam nadzieję że tak i że nie jest to dewastacja, bo nawet nie próbowałem naprawić.
Pozdrawiam, Tomasz
Ps. Pisząc wpis przejeżdżałem obok ronda "Tonsil".
A jest w stanie "naprawialnym"?
Nie widzę nic złego jeśli nie zrobisz dewastacji jako dużych zmian w obudowie. Na pewno lepiej niż wyrzucić na śmietnik
A jest w stanie "naprawialnym"?
Nie widzę nic złego jeśli nie zrobisz dewastacji jako dużych zmian w obudowie. Na pewno lepiej niż wyrzucić na śmietnik
ponad połowa rzeczy jest do wymiany, więc myślę, że naprawa się po prostu nie opłaca. chociaż mam pewien dylemat. lepiej zostawić szybkę z częstotliwościami, czy zamienić ją ekranem z interfejsem stylizowanym na unitrę, aby było widać UKF?
A jest w stanie "naprawialnym"?
Nie widzę nic złego jeśli nie zrobisz dewastacji jako dużych zmian w obudowie. Na pewno lepiej niż wyrzucić na śmietnikponad połowa rzeczy jest do wymiany, więc myślę, że naprawa się po prostu nie opłaca. chociaż mam pewien dylemat. lepiej zostawić szybkę z częstotliwościami, czy zamienić ją ekranem z interfejsem stylizowanym na unitrę, aby było widać UKF?
samą szybkę da się chyba normalnie zdjąć, nie uszkadzająć nic, więc możesz zamienić
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 386
- 387
- 388
- 389
- 390
- 391
- 392
- 393
- 394
- …
- następna ›
- ostatnia »













Regeneracja!
Włodek