Nowa Unitra
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Ja też miałem takie pierwsze skojarzenie ;)
Nie wstawiłbym do salonu. Nawet, gdybym miał salon...
O ile duże czarne Diory jeszcze jako tako wypadają wzorniczo, to te małe podstawkowe żelazka niestety do mnie też nie trafiają.
Z relacji kolegów będących na avs wiem, że duże Diory "robią robotę" pod względem dźwiękowym.
Oczywiście, żelazko to pierwsze skojarzenie. Ale żeby być uczciwym: takie kształty maja uzasadnienie techniczne (wąsko w rejonie głośnika wyskoktonowego, nieregularny kształt utrudniający powstawanie fal stojących i rezonansów własnych skrzynki) a zrazem stanowią spore trudnienie w produkcji, podnosząc koszt wykonania obudowy. Pytanie czy skórka warta wyprawki, czy to tylko chęć wyróżnienia się na tle konkurencji?
40 lat temu Tytus by pływał na takich?
"De gustibus non disputandum est, de gustibus non disputandum!"
Do niczego przymusu nie ma.
Taki film nagrałem.
Można obejrzeć i posłuchać. Można nie.
Tyle że wiadomo że nie słychać jak trzeba.
https://youtu.be/9k4z9qZaZgU?si=K76FekS2CQqJ-8OsNajpierw myślałem że film nadadzą.
I jak wrażenia - podobało się?
Ale nie ma "hebli" sterowanych z pilota :)
A wzmacniacz Pioneera, bardziej kręci mnie taki. Kiedyś miałem przyjemność naprawiać takie cudo.
(Zdjęcie pobrane z OLX: https://www.olx.pl/d/oferta/zestaw-pioneer-spec-1-spec-4-vintage...)
Ale nie ma "hebli" sterowanych z pilota :)
A wzmacniacz Pioneera, bardziej kręci mnie taki. Kiedyś miałem przyjemność naprawiać takie cudo.
(Zdjęcie pobrane z OLX: https://www.olx.pl/d/oferta/zestaw-pioneer-spec-1-spec-4-vintage...)
40 lat temu żaden wzmacniacz nie miał sterowanych "hebli" z pilota.
Ja miałem Pioneer'a model SA-8800 (na zdjęciu). Bardzo fajny i z wyglądu podobny do SA-9800. Pogoniłem go, bo nie miał przedwzmacniacza dla wkładki MC.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 162
- 163
- 164
- 165
- 166
- 167
- 168
- 169
- 170
- …
- następna ›
- ostatnia »

















Nie tylko Tobie. Myślę, że większości oglądających. Jeśli mam być szczery, to choćby nie wiem jak by to grało, to takie wzornictwo zupełnie mi nie odpowiada. Co tam się komu podoba.
„I stąd wiemy, że Ziemia ma kształt banana”