Nie wiem ale zapytam, to się dowiem.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Dokładność będzie wystarczająca - nie ma się co przejmować .
Tak btw ile takie cudo kosztuje ?
I pamiętaj - jak zbliżasz cewkę pomiarową to lekko odstrajasz heterodynę ....
Niecałe 9 dych. W czarnej d..pie jestem z tym 5412, ale nie będę tu się rozpisywał. Jest wątek w temacie.
Może sprawdź najpierw, jakiego sygnału wejściowego wymaga ten częstościomierz.
Bo może na przykład 5V... I niekoniecznie sinus.
Może sprawdź najpierw, jakiego sygnału wejściowego wymaga ten częstościomierz.
Bo może na przykład 5V... I niekoniecznie sinus.
Już po problemie - niepotrzebny, bo radmor gra. Ale dane techniczne są pod linkiem w opisie aukcji, po angielsku rzecz jasna.
Jak przestrajałem radia, to używałem zwłok z jakiegoś chińskiego czy niemieckiego radia samochodowego z wyświetlaczem. To było na scalakach LC7265 i LB3500. Dokładność wystarczająca, narzędzie mieści się w pudełeczku wielkości paczki fajek. Takie radyjko można kupić sprawne za kilkanaście zł.
Jak ktoś chce sobie zmajstrować takie coś, to schemat jest w EDW 2003/06
Czy może któryś z kolegów używał czegoś takiego i może powiedzieć jak to się spisuje
https://pl.aliexpress.com/item/1005007757044799.html?
W decku Diory 454 było podświetlenie kasety, ale w podwójnym 456 już nie było? Mechanizmy były takie same czy inne?
Czy może któryś z kolegów używał czegoś takiego i może powiedzieć jak to się spisuje
https://pl.aliexpress.com/item/1005007757044799.html?
Miałem i nie polecam. Pokazywało jakieś głupoty i po krótkim czasie przestało w ogóle cokolwiek mierzyć.
W decku Diory 454 było podświetlenie kasety, ale w podwójnym 456 już nie było? Mechanizmy były takie same czy inne?
Dokładnie tak. Ten pojedynczy zawsze wydawał mi się bardziej "wypasiony"
Mechanizm z tego co pamiętam inny. W pojedynczym głośno strzelał elektromagnesami, natomiast w podwójnym były zwykłe mechaniczne klawisze.
Jeśli źle pamiętam, to proszę o poprawkę
Kombinuję z podświetleniem kasety do r5430 i mechanizmy były tam chyba te same co w 456, czyli bez podświetlenia.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 229
- 230
- 231
- 232
- 233
- 234
- 235
- 236
- 237
- …
- następna ›
- ostatnia »












Dokładność będzie wystarczająca - nie ma się co przejmować .
Tak btw ile takie cudo kosztuje ?
I pamiętaj - jak zbliżasz cewkę pomiarową to lekko odstrajasz heterodynę ....