Nowa Unitra
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Jednym z parametrów oceny samochodu jest utrata wartości z upływem czasu.
W przypadku sprzętu RTV jest podobnie.
Były tu juź prezentowane oferty sprzedaży z drugiej ręki.
Wypadały na niekorzyść NU.
Jeszcze w temacie "polskości" sprzętu NU, dla tych którzy uważają że wszystko powinno być w nim Polskie: czy jeśli (hipotetycznie) z polskich cegieł ktoś wybuduje dom w Niemczech lub Anglii według indywidualnego projektu i nawiązujący do lokalnej stylistyki to czy taki dom nie będzie niemiecki czy angielski bo jest z polskich cegieł? No chyba nie :) Podobnie jest z dzisiejszą elektroniką i komponentami do jej produkcji.
Tutaj mała informacja o AVS i też o Unitrze: https://www.hifistatement.net/event/item/3952-audio-video-show-w...
A tak swoją drogą.
???
Co prawda "ubranko zewnętrzne" zupełnie inne, ale ja tam widzę sporo podobieństwa.
Jednym z parametrów oceny samochodu jest utrata wartości z upływem czasu.
W przypadku sprzętu RTV jest podobnie.
Były tu juź prezentowane oferty sprzedaży z drugiej ręki.
Wypadały na niekorzyść NU.
To dobrze , za x lat może odkupię w dobrej cenie, bo aktualnie drooogo jest :)
A tak swoją drogą.
???
Co prawda "ubranko zewnętrzne" zupełnie inne, ale ja tam widzę sporo podobieństwa.
Rzeczywiście ciężko znaleźć bardziej podobną. :)
Wszystkie opinie będą w tym przypadku subiektywne.
Jednemu zupa smakuje, a drugiemu ta sama nie smakuje.
Są jeszcze opinie kupione i na te trzeba uważać.
Wszak stare powiedzenie wędkarskie mówi, że tylko ryby nie zawsze biorą.Celnie. Nawet niezależnie czy kupione samo subiektywne daje ogromną przestrzeń do dyskusji. W moim odczuciu o niczym.
Znajdą się tacy co będzie im się podobało i tacy co przeciwnie.
Normalka.Natomiast uważam że inicjatywa jest super, a że drogo.
No musi być drogo. To nie sprzęt dla "gołodupców" to sprzęt dla audiofili.
A ci się znają i kasę maja :)(odrobinkę prowokuję) no i pozdrawiam.
Tylko ci tzw. audiofile wbrew pozorom nie są głupi, i nie liczy się dla nich cena, bo można kupić coś fenomenalnego, co drogie nie jest, bo cena nie gra.
To nie jest sprzęt dla audiofili, to sprzęt dla fanboyów retrosentymentalistów.
Tacy niestety, dają się kosić na kasie za znaczek, jednak nam tak naprawdę, nic do tego...
Fanboy juź się najadł?
GSH-630 za 7000.
Konto z października.
Fotka firmowa?
Cuchnie wałkiem.
https://m.olx.pl/d/oferta/unitra-gramofon-gsh-630-fryderyk-srebr...
Wersja exportowa...
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 168
- 169
- 170
- 171
- 172
- 173
- 174
- 175
- 176
- …
- następna ›
- ostatnia »














Celnie. Nawet niezależnie czy kupione samo subiektywne daje ogromną przestrzeń do dyskusji. W moim odczuciu o niczym.
Znajdą się tacy co będzie im się podobało i tacy co przeciwnie.
Normalka.
Natomiast uważam że inicjatywa jest super, a że drogo.
No musi być drogo. To nie sprzęt dla "gołodupców" to sprzęt dla audiofili.
A ci się znają i kasę maja :)
(odrobinkę prowokuję) no i pozdrawiam.
Z pasją do UNITRY.
Lubię wieczorami zajmować się naprawami sprzętów ze zjednoczenia UNITRA.
Prowadzę kanał na YT: youtube.com/@ZPDU gdzie prezentuję swoje zmagania.
Na co dzień zajmuję się rodziną, pracą zawodową i innymi pasjami.