Nowa Unitra
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Tu trochę odpowiedzi od Unitry na pytania internautów.
https://youtu.be/oy4sm3r48Sw?si=LmrMsntDB9f58GA0
Jak wspominałem, wizualnie urządzenia proponowane przez Nową Unitrę, mi osobiście się nie podobają.
Za to zerknąłem na stronę, wspomnianej tutaj Diory Świdnica i znalazłem fotkę, która mnie kręci :)Czyż nie jest to piękne ?
Te trumienne obudowy są okropne. Do tego nieoryginalne.
Ja myślę, że raczej sarkofaidalne?
Z drugiej strony podejrzewam, że panowie z NU przemyśleli jednak trochę sprawę zanim ruszyli tak poważne przedsięwzięcie bądź co bądź biznesowe. To raczej są ludzie z pewnym doświadczeniem w temacie (biznesowym),
Niby tak, ale poprzednie przedsięwzięcie moim zdaniem koncertowo spieprzyli.
https://android.com.pl/tech/551912-mudita-pure-polski-telefon-po...
Znow wybaczcie brak naszych liter, a autor wpisu niech mi wybaczy , ale gdzie w tej Diorze piekno? Glupie nawiazania do lat siedemdziesiatych, ale fatalnie zrealizowane. Za ciezka, przytlaczajaca drewniana obudowa. Co gorsza nawet na tych reklamowych zdjeciach widac zle spasowanie elementow. Tak to ja moge na ukosnicy w garazu , nawet lepiej. O dzwieku nic nie wiemy. Obstawiam, ze taki sobie... Jak wspomnialem wczesniej, nie jestem fanem brzmienia Yamahy, ale wykonanie i design A-S2000/2100/2200/1100/1200 to kosmos i dokladnie tak to powinno sie robic.
Ja raczej wolę słuchać, i niespecjalnie wzrusza mnie czy wzmacniacz ma gałki pozłacane, czy posrebrzane. U mnie się słucha, nie szpanuje 15tysiami. Czego i Państwu życzę.
Wasz
Andre'
Koledzy, Na Audio Show, będzie i Diora i Nowa Unitra. Może ktoś od nas będzie i rzetelnie porówna...
Prawda, to jest piękne i w klimacie. i na taki sprzęt bym spokojnie mógł wydać nawet te 15k. Ciekawe czy będą coś takiego robić czy tylko dali jako zajawkę do głośników.
Tak, a nowa unitra to już nie klimat Vintage?
Tak samo jak z Unitrą, nic o dźwięku tych klocków nie wiesz tak samo jak my, ale za Diorę byś dał z marszu 15 patoli po samym zdjęciu, a za nowego WSH już nie?
Jakie tu zadziałało kryterium niby?
Taki kamyczek, do piwców że chcą kupić po zdjęciach :) widzisz jak zadziałało :)
A tak trochę na temat, lubię drewniane obudowy, pasują mi do decka Akai :) Jakby Nowa Unitra miała drewniane boczki to miała by u mnie większe szanse :)
Diora Świdnica, to nie będzie celowała w produkcję sprzętu audio, a w same zestawy głośnikowe.
Na zdjęciu, które zamieściłem, istotą jest tekst tam zamieszczony. A że jest tam także obraz prawdziwego, ładnego sprzętu vintage, to pozwoliłem sobie je zamieścić. To ze zdjęcia (jakiś Japończyk, pewnie tak jak ktoś zauważył Kenwood) ma dla mnie zdecydowanie więcej uroku, niż NU.
Jakby Nowa Unitra miała drewniane boczki to miała by u mnie większe szanse :)
W latach siedemdziesiątych Japończycy wypuszczali na rynek niektóre modele w obudowach z drewnem, lub bez, tylko metal.
W latach siedemdziesiątych Japończycy wypuszczali na rynek niektóre modele w obudowach z drewnem, lub bez, tylko metal.
Wiem, natomiast mój Akai jest w ładnym drewnie :) GXC 750D
ja mam wersje czarną :)
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- …
- następna ›
- ostatnia »











Te trumienne obudowy są okropne. Do tego nieoryginalne.