Nie wiem ale zapytam, to się dowiem.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
To jest "magiczna flet", a na poważnie to jest to mikrofon. Nie wygląda na polski. Bez oryginalnego kabla z wtyczką nic raczej nie zdziałasz.
Dzięki za podpowiedź
Potrzebuję porady. Pacjent to bardzo stara wieża JVC z miękką mechaniką. Zaczął hałasować silnik magnetofonu - sporadycznie bardzo głośno kwiczy przy kręceniu.
Czy to silnik indukcyjny? Czy szczotkowy?
Standardowy, taki jak w 99% popularnych mechanizmach magnetofonów - z tego co wiem, to szczotkowy.
Czy ktoś miał do czynienia z tą książką?
https://allegro.pl/oferta/wprowadzenie-do-projektowania-ukladow-...
To jest "magiczna flet", a na poważnie to jest to mikrofon. Nie wygląda na polski. Bez oryginalnego kabla z wtyczką nic raczej nie zdziałasz.
Czemu on może mieć 5 pinów? Z czymś takim spotkałem się tylko w mikrofonach stereo.
Jakby odkręcić kapsułę i zajrzeć do środka to można by coś zdziałać.
gdwk milczą.
Gwizdki mogły mieć wymieniane cewki (chyba powinny być brązowe). Z tego co pamiętam tonsil przyklejał do metalowych statorów kawałek taśmy. Niektórzy ją wyrzucają, co powoduje zwarcie cewki przez stator.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 212
- 213
- 214
- 215
- 216
- 217
- 218
- 219
- 220
- …
- następna ›
- ostatnia »

















Można prosić o zdjęcie połączenia potencjometru głośności w WS442? U mnie tam ktoś wstawił inny i trochę jest chyba namieszane w kabelkach.