Nie wiem ale zapytam, to się dowiem.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Tylko tych białych plam po czymś na kubku jeszcze nie zmyłem, nawet nie wiem co to jest. To jest tylko sekcja średniego i wysokiego, filtr niskiego jest na dole. Fotka była zrobiona po ukończeniu pierwszej zwrotnicy łącznie z podłączeniem głośników.
Tak daleko nie celuję.
Mam wolne kompletne obudowy ZG-100-C27 i moźe coś na tej bazie zbuduję.
Tak daleko nie celuję.
Mam wolne kompletne obudowy ZG-100-C27 i moźe coś na tej bazie zbuduję.
To bardzo prosta zwrotnica 18dB w mojej wersji 12/18/18. Do Altusów110 vel HX80 zrobiłem podobne, tylko cewki z drutu 0,6mm (na fotce jeszcze nie skończona na kubku GDM12/60).
Tak daleko nie celuję.
Mam wolne kompletne obudowy ZG-100-C27 i moźe coś na tej bazie zbuduję.
To ile ich już jest u Ciebie, łącznie z moją parą?
Altusy140 mają odpowiednik HX100
Altusy110 to HX80
Altusy75 to co innego niż HX70 - pierwsze są na GDN25/40, drugie na GDN20/40 jak dobrze się rozeznałem.
Były Altusy75 z kopułkowymi GDWK9/80/1?Nie w serii HX.
Ale były takie jak kolega Zbychu58 wrzucił zdjęcie?
Tak daleko nie celuję.
Mam wolne kompletne obudowy ZG-100-C27 i moźe coś na tej bazie zbuduję.To ile ich już jest u Ciebie, łącznie z moją parą?
Jest Twoja para i moja.
Czyli dwie.
Moja z maskownicami i podstawkami
geelo
Były takie Altusy 75 produkowane przez Tonsil.
To nie jest "tjuning".
Tak daleko nie celuję.
Mam wolne kompletne obudowy ZG-100-C27 i moźe coś na tej bazie zbuduję.To ile ich już jest u Ciebie, łącznie z moją parą?
Jest Twoja para i moja.
Czyli dwie.
Moja z maskownicami i podstawkamigeelo
Były takie Altusy 75 produkowane przez Tonsil.
To nie jest "tjuning".
Pomyślę nad złożeniem takich, bo mam jeszcze jedną wolną parę 25/55 i kubki z pierścieniami do GDM10/60. Skończyłem właśnie 110 vel HX80 z kopułką i porównuję z HX100 - stoją na tej samej ścianie podłączone pod PW0913. Jeszcze muszę w 110-tkach wymienić kopułki w GDWK, bo chyba trochę słabo grają.Ale tak ogólnie to brzmienie zbliżone - obydwie pary to obudowy zamknięte, czyli mają pozatykane br.
Panowie szybkie i ważne dla mnie pytanie, jak nazywa się plastikowa podkładka która montuje się na oś koła zamachowego w mds 502, służy ona aby koło się nie wysuwało podczas pracy. Gdzieś mi wcięło i muszę kupić takie podkładki.
Panowie szybkie i ważne dla mnie pytanie, jak nazywa się plastikowa podkładka która montuje się na oś koła zamachowego w mds 502, służy ona aby koło się nie wysuwało podczas pracy. Gdzieś mi wcięło i muszę kupić takie podkładki.
Chyba będzie z tym problem. Najlepiej wyciąć samemu pod warunkiem posiadania odpowiedniego narzędzia.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 215
- 216
- 217
- 218
- 219
- 220
- 221
- 222
- 223
- …
- następna ›
- ostatnia »











Masz moją: