Nie wiem ale zapytam, to się dowiem.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Czy oryginalne głowicę do Kajtka są jeszcze dostępne?
Czy były one stosowane w innych magnetofonach?
Ewentualnie czy znacie dobre, pasujące bez kombinacji zamienniki?
W moim nowo nabytym muszę wymienić, bo to co tam jest to jakaś totalna druciarnia.
Czy oryginalne głowicę do Kajtka są jeszcze dostępne?
Czy były one stosowane w innych magnetofonach?
Ewentualnie czy znacie dobre, pasujące bez kombinacji zamienniki?W moim nowo nabytym muszę wymienić, bo to co tam jest to jakaś totalna druciarnia.
Zgodnie ze schematem jest to głowica 024-111
Dostępne na alledrogo:
https://allegro.pl/oferta/glowica-magnetofonowa-stereo-024-111-1...
Czy oryginalne głowicę do Kajtka są jeszcze dostępne?
Czy były one stosowane w innych magnetofonach?
Ewentualnie czy znacie dobre, pasujące bez kombinacji zamienniki?W moim nowo nabytym muszę wymienić, bo to co tam jest to jakaś totalna druciarnia.
Spróbuj taką:
https://allegro.pl/oferta/glowica-magnetofonowa-stereo-wolkmen-n...
Może się rozwinął i zatrudnia ludzi, którzy.... umieją tylko wystawiać ogłoszenia :( . Ważne aby towar był dobry.
Dziękuję za informację.
Wiem już jak ma wyglądać głowica oryginalną, a tym samym czego szukać.
Chyba bym nie kupił...
Ktoś znalazł magazyn z odrzutami produkcyjnymi i to teraz na allegro sprzedaje.
Chyba bym nie kupił...
Ktoś znalazł magazyn z odrzutami produkcyjnymi i to teraz na allegro sprzedaje.
Możliwe, kilka lat temu był taki sprzedawca, który wprost o tym informował i wyprzedawał zapasy na które trafił.
O drugiej opcji wiem od sprzedawcy dużego sklepu z częsciami w Lublinie (sklep przetrwał zmiany ustrojowe): "w latach 90-tych przyszedł facet i wykupił zapas głowic".
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 216
- 217
- 218
- 219
- 220
- 221
- 222
- 223
- 224
- …
- następna ›
- ostatnia »













Podaj kolego średnicę ośki we frezie gdzie była zamontowana podkładka to możne coś znajdę w swoich zapasach