Nie wiem ale zapytam, to się dowiem.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Czy moderatorzy nie mogą raz a dobrze dać takiej osobie kopa w ****? Czy sezon urlopowy już się zaczął?
A czy jest może na tym forum "szybka ścieżka" zgłaszania idiotycznych postów? Pisanie prośby w wątku o sunięcie zwykle eskaluje zaśmiecanie. Na innych forach jest często opcja "zgłoś". Tutaj szukałem, ale nie mogłem znaleźć. Może PW do admina? Ale którego?
@Zbychu58 dziękuję za pomoc, tego szukałem.
Czy moderatorzy nie mogą raz a dobrze dać takiej osobie kopa w ****? Czy sezon urlopowy już się zaczął?
A czy jest może na tym forum "szybka ścieżka" zgłaszania idiotycznych postów? Pisanie prośby w wątku o sunięcie zwykle eskaluje zaśmiecanie. Na innych forach jest często opcja "zgłoś". Tutaj szukałem, ale nie mogłem znaleźć. Może PW do admina? Ale którego?
Najlepiej na priv do któregokolwiek z moderatorów.
To już nawet nie było lekkie naginanie regulaminu, tylko czysty trolling.
Niektórzy stosują odpowiednie preparaty do konserwacji gumy na rolkach dociskowych. Jaki jest tego efekt oraz jeżeli też bym tak chciał zrobić to co najlepiej zastosować? Mam ten magnetofon Dual C844, którego niekoniecznie chciałbym jeszcze rozbierać więc wolałbym potraktować te rolki jakąś metodą doraźną.
Czy moderatorzy nie mogą raz a dobrze dać takiej osobie kopa w ****? Czy sezon urlopowy już się zaczął?
A czy jest może na tym forum "szybka ścieżka" zgłaszania idiotycznych postów? Pisanie prośby w wątku o sunięcie zwykle eskaluje zaśmiecanie. Na innych forach jest często opcja "zgłoś". Tutaj szukałem, ale nie mogłem znaleźć. Może PW do admina? Ale którego?
Najlepiej na priv do któregokolwiek z moderatorów.
To już nawet nie było lekkie naginanie regulaminu, tylko czysty trolling.
Ja nawet tego nie zdążyłem zobaczyć. Jestem na forum codziennie, ale w pracy nie zawsze mam czas żeby zajrzeć tu.
Mam zrzut jaby co, ale nie wstawiam by znowu się jakiś "miszczu" nie objawił. Jeśli chcesz, to wrzucę. Tylko jedno "ujęcie" mam.
Tu nie wrzucaj. Wrzuć mi na tel. jak masz możliwość.
Oki. Tak zrobimy.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 396
- 397
- 398
- 399
- 400
- 401
- 402
- 403
- 404










Widzę na Sprzedajemy w Gdańsku takie żarówki.
https://sprzedajemy.pl/zarowka-sygnalizacyjna-bez-trzonka-12v-50...