Kącik offtopowy - rozmowy wszelakie.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Zbyszku, na pewno fiskus? :D
Niestety brak miejsca, wszędzie kwiaty, książki, szpólowce, kolumny. Żona dawno by to wyrzuciła, tak jak kiedyś wyrzuciła mi bernarda 434 i inne sprzęty z piwnicy, brakowało jej miejsca na kolekcję amerykańskich pluszaków.
Gdybyś jednak znalazł odrobinę miejsca dla tego serwisu, to podsyłam fotkę brakujących elementów.
Twój zestaw to "fason 520", a zdobienie 6458.
Dzięki, nie wiedziałem jaki to model. Nigdzie nie znalazłem tych dziurkowanych talerzyków, swoją drogą to połowa żarcia wysypuje się przez te dziury :-) :-) :-)
Tych ażurowych jeszcze nie rozpracowałem.
Nie mogę na takie trafić.
Ja swoje porcelanowe zbiory uzupełniam na luzie.
Na siłę zawsze się przepłaca.
Na wszelkich pchlich targach jest sporo porcelany, ale z reguły nie takiej jakiej szukam.
Zawziąłem się i po paru godzinach chyba znalazłem na facebooku. Te ażurowe talerze, to garnitur do cukierków, Ćmielów fabryka w Chodzieży, fason 600. Lata 30.
Zawziąłem się i po paru godzinach chyba znalazłem na facebooku. Te ażurowe talerze, to garnitur do cukierków, Ćmielów fabryka w Chodzieży, fason 600. Lata 30.
Super informacja.
I cukierki przez szparki nie wypadną.
Tak więc masz fajną przedwojenną porcelanę.
To nie moja bajka, może sprzedam albo wymienię na jakiś sprzęt.
Filiżanki też są chyba sprzed II wojny. Zwłaszcza, że nie są białe.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 120
- 121
- 122
- 123
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- …
- następna ›
- ostatnia »












Kwiaty to u mnie istna udręka.
Filodendron tak się rozrasta, że 3m2 zajmuje, fikus drugie tyle.
Dobrze, że pokoje stosunkowo duże.
Że też nie wystarczą fiołki na parapecie.