Kącik offtopowy - rozmowy wszelakie.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
czw., 01/08/2024 - 18:50
#1262
Były dwa.
Drugie przeoczone.
Staż, bo postów napyka w jeden wieczór.
stażolimit
lub
limitostaż
a może krócej:
stalit lub litaż
czw., 01/08/2024 - 21:01
#1263
Były dwa.
Drugie przeoczone.
Staż, bo postów napyka w jeden wieczór.
Nikt nie jest tak bezczelny i tak zmotywowany. Nie popadajcie w skrajności.
Ktoś, kto wali posty specjalnie żeby móc sprzedawać, posty bez sensu i na siłę, dostaje z automatu bana. Tak jest np. na forum perfumiarskim którego jestem użytkownikiem. Każdy temat, ma swój regulamin, dział sprzedażowy to "milion" zasad a większość ma limit postów i stażu na pół roku.
pt., 02/08/2024 - 01:26
#1264
pt., 02/08/2024 - 08:21
#1265
pt., 02/08/2024 - 09:48
#1266
pt., 02/08/2024 - 10:10
#1267
pt., 02/08/2024 - 10:48
#1268
sob., 03/08/2024 - 20:39
#1269
sob., 03/08/2024 - 22:02
#1270
Jestem pies na pomidory, ale takie prawdziwe, smakujące jak pomidor, nie jak prawie nic. Na rynku takich nie spotykam, tylko u znajomej w ogrodzie.
Coś mi się zdaje, że te mniejsze w koszu mogą być podobne smakiem do tych dawnych z lat 60/70 ubiegłego wieku. Dziś tylko my, dziadkowie pamiętamy ten aromat, który wart był nawet pieśni.
A pana Michnikowskiego [*] to ktoś pamięta ?
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 123
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- …
- następna ›
- ostatnia »





























Były dwa.
Drugie przeoczone.
Staż, bo postów napyka w jeden wieczór.