Chore ceny sprzętu na portalach ogłoszeniowych.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
1100 zł za kawałek plastikowego dziadostwa to już śmiech i czelność może na allegro nic nie poradzimy ale w klubie tego tolerować nie będziemy.
Bardzo dobrze napisałeś Shaman, żeby tego w klubie nie tolerować i... w miarę możliwości sprzedawać "nadwyżki" sprzetu jakie mają klubowicze innym klubowiczom w rozsadnej cenie.
Pewnie po wakacjach sam bede miał do sprzedazy jedną lub dwie Arie :) jakie mi zostana po regeneracji jednej Arii i Opusa. Sprzedam wtedy po kosztach, ale teraz trzymam, bo potem nie chcę szukać brakujacych części, ale gdybysmy może w ten sposób sobie upłynnili trochę sprzętów to ceny na aukcjach moga sobie być jakie tylko chcą :).
chociaż w dobrym stanie :)
Dzisiaj pojawił się Cezar na aukcji :)
https://www.olx.pl/oferta/unitra-cezar-unikat-nie-radmor-diora-a...
Cena spora :( no ale przy takiej podaży, 1000 szt wyprodukowanych to i cena się trzyma :(.
Ten egzemplarz z Chorzowa na rożnych aukcjach widzę już parę miesięcy...w tej samej cenie. Widać powalająca ?
No albo właśnie ... chora :)
Dla kogoś kto ma kase to nie problem. Jednak to cena trochę szalona.
Cena jak cena ale swoją drogą Cezar mimo stosunkowo małej ilości wyprodukowanych egzemplarzy nie wzbudza zbytniego zainteresowania.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- …
- następna ›
- ostatnia »









Każdy kupi za tyle za ile chce kupić a sprzedający będzie chciał zarobić na fali popularności tego typu sprzętu. Ceny są jakie są i niestety ciężko jest teraz kupić coś do kolekcji w rozsądnej cenie takiej żeby nie wyrwało z butów i skarpetek (pomijam stan w jakim nieraz jest ten sprzęt).
Ja zawsze mówię że teraz mamy etap wnuczek biznesmen gdzie "dziadek pod kocem trzymał" :(
The Living End :(