Chore ceny sprzętu na portalach ogłoszeniowych.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Faktycznie timery ładnie zostały sprzedane.
Najlepsza sprawa jeśli się coś sprzedaje to zrobić licytację na Allegro i ludzie sami zrobią robotę przebijając się wzajemnie.
Cholera, właśnie szukam takiego timera do mojej wieży midi, ale ciśnienia nie mam, bo wiem że mała podaż winduje ceny :(.
Chyba jakis pechowy jestem, bo to czego szukam osiaga chore-ndalne :) ceny.
Pocieszam sie tylko, że widac wiem co dobre a raczej rzadkie.
Też kupiłbym magnetofon radmora, ale... nie za prawie 1300 zł - masakra.
http://allegro.pl/unitra-radmor-5430-magnetofon-i7075261809.html...
Przecież Akai GX 75 lub 95 jest tańszy a technologicznie i parametrowo to przepaść nie do porównania.
Na olx dziś widziałem Radmora 5430 za 590zł więc możesz kupić.
Dużo sprzętów jest lepszych i tańszych niż Radmor jednak jak tu wstawić do zestawu Radmor wspominany np. Akai? Nastały takie czasy, że jak nie zapłacisz to nie kupisz i nic na to się nie poradzi.
Wiem, wiem, że nie wstawię do radmora:(, ale dzieki buszowaniu na tym forum i innych juz wiem, że Akai GX 75 ustawię obok Akai gx 77 ;) i będe miał hi-endowe magnetofony obok siebie :)- za cenę cd i magnetofonu Radmora ( i jeszcze na alu szpule zostanie :) ). Oczywiście jak tylko uzbieram nieco "zbędnej" kasy :).
No cóż zycie to ciagłe pasmo wyborów :), albo nostalgia i kompletna wieża radmora albo topowy sprzęt i super parametry :).
Dlatego tez zacząłem "zbierać" wieżę diory midi :) - tam CD i magnetofon jest za ułamek ceny radmora a parametry porównywalne.
Ten magnetofon z OLX za 590 zł jest do remontu :( lepszy jest za 680 zł, ale to i tak sporo bo i tak wymaga serwisowania.
Dlatego tez zacząłem "zbierać" wieżę diory midi :) - tam CD i magnetofon jest za ułamek ceny radmora a parametry porównywalne.
Polecam CD z wieży Eltry ATS. Ustrzeliłem kiedyś za 1/20 tej chorej rynkowej ceny CD Radmora. Czemu o tym piszę? Wewnątrz jest dokładnie ten sam monokit Philipsa co w "radku" :D
Dzięki, to dobra sugestia, bo znalazłem sprawny ( tylko bez jednej nózki ) - za 30 zł :). Za 100 zł w b.db. stanie:).
Faktycznie w tym wypadku stosunek jakości do ceny jest naprawde O.K. :)
Co prawda nie pasuje wzorniczo do diory ale to też midi :), więc da się od biedy zestawić :)
Do wieży Midi z Diory kup sobie CD 004R. W dobrym stanie kupisz za około 200zł więc nie ma mowy o dużym wydatku.
Znalazłem takie oto ogłoszenie, cena to swoją drogą ale chodzi mi o wersję Radmora. Sądząc po tym w jaki sposób sprzedający rozwinął jego nazwę zapewne jest to unikat wyprodukowany dla dyrektora FSO- i to by się zgadzało ponieważ ów Radmor został sprawdzony przez mechanika. Oto i on:
https://www.olx.pl/oferta/odbiornik-radiowy-radmor-5102-t-turbo-...
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 90
- …
- następna ›
- ostatnia »








Wytarte napisy tego Cezara tez nie zachęcają.
Tymczasem timery podrożały http://allegro.pl/timer-zegar-cyfrowy-efektor-dt-355-unitra-unik...
http://allegro.pl/unitra-zetdezet-rzadki-programator-timer-pz-1-...