Nie samą Unitrą żyje człowiek
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Czyli magnetofon też nie działa?
Też nie działa, niestety. Bezpiecznik OK.
Nie wchodzę w meritum, ale Grundinga? Litości.
Nie wchodzę w meritum, ale Grundinga? Litości.
No dobra, Grundiga, zwykła pomyłka
Ale przejrzyj moje inne posty i przyznaj, że na tym forum piszę poprawnie, z zachowaniem ortografii, składni itd. w przeciwieństwie do wielu, wielu innych.
Pozdrawiam
A woltomierz to Kolega jakiś ma pod ręką?
Nie dasz jeść - nie odezwie się ;-).
No dobra, Grundiga, zwykła pomyłka
Ale przejrzyj moje inne posty i przyznaj, że na tym forum piszę poprawnie, z zachowaniem ortografii, składni itd. w przeciwieństwie do wielu, wielu innych.
Pozdrawiam
To prawda. Ten "Grunding" mnie jednak ubódł :)
Nie ma sprawy.
To prawda. Ten "Grunding" mnie jednak ubódł :)
Nie ma sprawy.
Dziękuję i pozdrawiam.
A woltomierz to Kolega jakiś ma pod ręką?
Nie dasz jeść - nie odezwie się ;-).
Woltomierzów Ci u mnie nie brakuje, ale trzeba gdzieś nimi macnąć. Dlatego pytanie o schemat. Po prostowniku jest ok. 13,5V dalej tabula rasa.
Pozdrawiam
Dzień dobry!
Mam C 3200 Grundinga , Podobno to samo, co RB3200 Kasprzaka. Napiszcie, proszę, czy mogę posługiwać się schematami do RB3200? A może gdzieś znajdę schematy do C3200. Problem polega na tym, że mój C3200 jest kompletnie martwy, choć posiada pasmo CCIR.Pozdrawiam
RB3200 i C3200 to ten sam schemat różni się tylko głowica UKF RB3200 OIRT C3200 CCIR.
W dziale download nie ma schematu mogę podrzucić.
Sprawdziłem co sobą reprezentuje wczorajszy nabytek.
I tak:
-wzmacniacz działa lekko trzeszczy potencjometr
-radio odbiera poprawnie
-magnetofon odtwarza, przewija
-gramofon pracuje tylko na prędkości 45 obrotów i nie mogę przełączyć na 33, ramię podnosi się po zakończeniu płyty, ale nie wraca na podstawkę.
No i igła jest uszkodzona.
Pierwsze wrażenie jest takie, że to niemiecka tandeta.
W automatach Duala z tego okresu częstym problemem nie działającej prawidłowo automatyki są smary zamienione z czasem w klejący żel i wytarte tzw. steuerpimpel.
Pimple są dostępne, ten Dual 1235 też nie jest jakoś specjalnie "po taniości" - warto ratować.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- 103
- 104
- 105
- 106
- …
- następna ›
- ostatnia »











Czyli magnetofon też nie działa?