Nie wiem ale zapytam, to się dowiem.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Czyli taki?
I taką plombę miał.
Eltra CD360
https://unitraklub.pl/temat/24491?page=3#comment-145404
Pobieżnie sprawdziłem w necie - to chyba jest pierwsze zdjęcie tego pilota ;)
W tej obudowie produkowane były piloty do TV z WZT - jak dobrze pamiętam, lub/i do rzemieślniczych kitów dostawianego zdalnego/telegazety. Szybki im wypadały ;).
A ten chińczyk to gdzie?
Bardzo często kupuję takie piloty.
Bo, jak ktoś tu już zauważył, ludzie piloty zjadzają.
Ten taki jak starsze modele pilotów CD50 CD80 RC67CD CD67SE RC-CD63
https://a.aliexpress.com/_EGsR5eg
https://a.aliexpress.com/_EvqZJrK
https://a.aliexpress.com/_EGDsvOC
Miałem takiego pilota, ale od całej wieży Eltra 360. Śmieszne są te miniaturowe plastikowe guziczki. Bardzo podobne piloty były do Elemisów z połowy lat 90.
Edycja:
Potrzebuję porady. Pacjent to bardzo stara wieża JVC z miękką mechaniką. Zaczął hałasować silnik magnetofonu - sporadycznie bardzo głośno kwiczy przy kręceniu. Kategoryczna wymiana silnika czy warto nasmarować? Jeśli tak, czy trzeba rozebrać silnik i nasmarować w środku, czy nakapać odrobinę oleju maszynowego pod ośkę?
Powraca pytanie: na jakim układzie zbudowany jest pilot do CDF102R? ;)
Szukam schematu zwrotnicy diory ZgC 100-8-903. Wujek google pokazuje że jest tutaj, przerzuciłem 52 strony schematów i nie znalazłem. To jest tutaj ten schemat czy go nie ma?
Potrzebuję porady. Pacjent to bardzo stara wieża JVC z miękką mechaniką. Zaczął hałasować silnik magnetofonu - sporadycznie bardzo głośno kwiczy przy kręceniu.
Czy to silnik indukcyjny? Czy szczotkowy?
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 211
- 212
- 213
- 214
- 215
- 216
- 217
- 218
- 219
- …
- następna ›
- ostatnia »














Super, w sumie jeszcze widok ogólny by się przydał do kompletu ;).