Chore ceny sprzętu na portalach ogłoszeniowych.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Prawie poczułem się miliarderem :) mając na stanie kilkanaście Zetek, tyleż podobnych pochodnych Uwertur, kaseciaków, decków, radioodbiorników... To moje zbiory odnosząc się do ceny Zetki z aukcji byłaby to suma biorąc od uwagę amortyzację oraz ząb czasu i rewaloryzację cen emerytur w stosunku do deficytu i deflacji PKB zarobku krajowego brutto, reasumując to byłoby około 239,940,100 PLN +/- 40.000 PLN
Panowie sam miałem rozkmine dlaczego ta meluzyna poszła za te pieniądze. Udało mi ustalić, zwrócić wystarczy uwagę na to że jest to meluzyna WKT-101 a nie WST-101 a co za tym biały kruk, meluzyna z kwadrofonią, wg danych z forum wyprodukowano około 100 sztuk
Zdjęcia na aukcji to przykład jak kończą często rzadkie urządzenia. Ciekawe, ile zajmie nabywcy renowacja, bo pewnie takie rzeczy jak plastikowy przedni panel jest trudno zdobyć. Pozostaje chyba zlecić sitodruk na pleksi.
Nie masz innych powodów do zmartwień? Kupił i to jest wyłącznie jego problem, co z tym zrobi. Ja też nieraz przepłacam, bo chcę coś mieć albo uważam, że warto tyle dać bo ktoś włożył sporo serca w naprawę, albo uważam, że tyle za to zapłacę bo dla mnie to normalna cena. I to jest moja sprawa i mój portfel - nikomu nic do tego. Zachowujesz się, jakby to ktoś Twoje pieniądze na to wydawał i kazał potem doprowadzać do świetności.
Chorych cen ciąg dalszy oczywiście Allegro i oczywiście Warszawa http://allegro.pl/magnetofon-szpulowy-unitra-zrk-zk-140-t-i58720...
Opis z aukcji: PRAWDZIWY ZNAWCA DOCENI CENĘ TEGO SPRZĘTU ,A ZWYKŁY LAIK BĘDZIE PISAŁ ZŁOŚLIWE E-MAILE KTÓRE ZGŁASZANE BĘDĄ DO ALLEGRO WIĘC ZA NIM NAPISZESZ JAKĄŚ ZŁOŚLIWOŚĆ ZASTANÓW SIĘ CZY WARTO....
BRAK SŁÓW
Wysłałem mu maila: "Hahahahaha, przecinek nie w tym miejscu?". Niech mnie zgłasza i do samego prezesa, czekam na nalot smutnych panów.
Panowie sam miałem rozkmine dlaczego ta meluzyna poszła za te pieniądze. Udało mi ustalić, zwrócić wystarczy uwagę na to że jest to meluzyna WKT-101 a nie WST-101 a co za tym biały kruk, meluzyna z kwadrofonią, wg danych z forum wyprodukowano około 100 sztuk
Zdjęcia na aukcji to przykład jak kończą często rzadkie urządzenia. Ciekawe, ile zajmie nabywcy renowacja, bo pewnie takie rzeczy jak plastikowy przedni panel jest trudno zdobyć. Pozostaje chyba zlecić sitodruk na pleksi.
Nie masz innych powodów do zmartwień? Kupił i to jest wyłącznie jego problem, co z tym zrobi. Ja też nieraz przepłacam, bo chcę coś mieć albo uważam, że warto tyle dać bo ktoś włożył sporo serca w naprawę, albo uważam, że tyle za to zapłacę bo dla mnie to normalna cena. I to jest moja sprawa i mój portfel - nikomu nic do tego. Zachowujesz się, jakby to ktoś Twoje pieniądze na to wydawał i kazał potem doprowadzać do świetności.
Nie potrafisz zrozumieć cudzej wypowiedzi, to na nią nie odpowiadaj. W którym miejscu napisałem coś o pieniądzach? Chwalisz się, czy żalisz, że przepłacasz? Bo to faktycznie Twoja sprawa i nikogo to nie interesuje. Mnie zaciekawiło ile będzie trwała renowacja takiego nietypowego urządzenia, ale to Ciebie nie dotyczy.
Panowie sam miałem rozkmine dlaczego ta meluzyna poszła za te pieniądze. Udało mi ustalić, zwrócić wystarczy uwagę na to że jest to meluzyna WKT-101 a nie WST-101 a co za tym biały kruk, meluzyna z kwadrofonią, wg danych z forum wyprodukowano około 100 sztuk
Zdjęcia na aukcji to przykład jak kończą często rzadkie urządzenia. Ciekawe, ile zajmie nabywcy renowacja, bo pewnie takie rzeczy jak plastikowy przedni panel jest trudno zdobyć. Pozostaje chyba zlecić sitodruk na pleksi.
Nie masz innych powodów do zmartwień? Kupił i to jest wyłącznie jego problem, co z tym zrobi. Ja też nieraz przepłacam, bo chcę coś mieć albo uważam, że warto tyle dać bo ktoś włożył sporo serca w naprawę, albo uważam, że tyle za to zapłacę bo dla mnie to normalna cena. I to jest moja sprawa i mój portfel - nikomu nic do tego. Zachowujesz się, jakby to ktoś Twoje pieniądze na to wydawał i kazał potem doprowadzać do świetności.
Nie potrafisz zrozumieć cudzej wypowiedzi, to na nią nie odpowiadaj. W którym miejscu napisałem coś o pieniądzach? Chwalisz się, czy żalisz, że przepłacasz? Bo to faktycznie Twoja sprawa i nikogo to nie interesuje. Mnie zaciekawiło ile będzie trwała renowacja takiego nietypowego urządzenia, ale to Ciebie nie dotyczy.
Były już na Ciebie skargi do mnie i do Shamana. Przejrzałem sobie, co pisałeś, żeby móc podjąć odpowiednie kroki. Zaczęło się od zdjęć na aukcji, że ktoś mógłby się postarać. Potem wymuszałeś na koledze Numix zdjęcia bez podpisu, choć w niczym on nie przeszkadza i wszystko widać. Ponadto (nie tylko ja bo już myślałem, że coś ze mną nie tak) widzimy bicie piany o nic. Jeden kupił, drugi zarobił. W kwestii pytania (widać oglądałeś parodie z filmu "Upadek"): ani się nie chwalę, ani nie żalę. Mnie stać, żeby od czasu do czasu nawet za coś przepłacić, ale to mieć w kolekcji i pokazać ludziom. Normalną rzeczą jest, że jeśli coś jest unikatowe to kosztuje. Tak będzie właśnie w przypadku tej Meluzyny, tak będzie z Cezarem, tak będzie z DSLem 201, bo są to rzeczy, których było mało i niewiele zostało. I tak samo może być z czymś, co nazywało się "Duet 2" - zwykły (dziś już można go tak zaklasyfikować) stereofoniczny amplitunerek lub jak wolisz radyjko, klasa popularna, trochę płyty laminowanej, trochę plastiku, końcówka na UL 1481 lub podobna. Żadna rewelacja, ale nikt nie widział tego na żywo, a jedynie na prospekcie (mam do tego wkładkę do instrukcji serwisowej). I jeden będzie się śmiał, że za taki badziew tyle kasy, inny zechce mieć, kupi i będzie się cieszył, że ma w kolekcji białego kruka. Tak samo jest ze starymi samochodami po remoncie - kosztują tyle, co nowe w salonie.
Do pozostałych: śmieszy mnie pisanie maili typu: "Przecinek nie w tym miejscu" czy "Za dużo bo ja na złomie dałem mniej" - ja bym takie coś wywalił do kosza bez wdawania się w dyskusje. Zaś w rozmowie telefonicznej zabiłbym śmiechem. Tak zachowują się dzieci z przedszkola, dlatego proponuję wszystkim trzymać klasę i po prostu olewać ogłoszenia, które nas nie interesują. Niech sobie wystawiają to do bólu i płacą za to. Można zaś zrobić zrzut z ekranu i się pośmiejemy. A znam kilku takich, którzy kupują niby za półdarmo a sprzedają drożej - takie trochę rozumowanie Kalego bo im trzeba dać za bezcen lub jeszcze lepiej zapłacić, ale oni już mogą opylić drożej i jest wszystko w porządku. Obaj biedni nie są - jeden ma dzianych rodziców, drugi sponsora/ów.
Tak zachowują się dzieci z przedszkola, dlatego proponuję wszystkim trzymać klasę i po prostu olewać ogłoszenia, które nas nie interesują
O właśnie, o właśnie!
Wysoką cenę trzymają tylko eksponaty w bardzo dobrym lub idealnym ORYGINALNYM stanie, sam jestem gotów zapłacić za jakiś sprzęt lub klamoty do niego więcej za sam stan utrzymania. Każde odstępstwo od takiego stanu to duży minus do ceny, nie widzę sensu za każdym razem gdy ktoś wystawi głupie ogłoszenie z jeszcze głupsza ceną nawracanie i uświadamianie delikwenta, jego niewiedza, jego sprawa, po co.
Ten WKT po POPRAWNEJ renowacji pójdzie w cenie Cezara quadro, albo wyższej, zapaleńców nie brak. :)
kolejny asy wywiadu/frajer/ łowca jeleni /złodziej/ oszust/ naiwniak-właściwe podkreślić:
Gość ma 3 szt. mógłby trochę spuścić z ceny. A tak na poważnie, gdy ktoś uruchomił produkcję Timerów, pewnie by zarobił.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- …
- następna ›
- ostatnia »









W takim stanie wizualnym to nawet 50zł nie jest wart.