Chore ceny sprzętu na portalach ogłoszeniowych.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Chyba nie jest to ta sama meluzyna WKT-101 Inny ma tył i przód Z chęcią zobaczyłbym wnętrze
Tylna ścianka wygląda na przerobioną lub zrobioną wg wzoru z oryginalnej WST i na pewno nie pochodzi z oryginalnego WKT.
Szaleniec tyle to kosztują Adamy i Daniele a nie Amator :D
Już kiedyś był amator w tej cenie, być może to ten sam kolo go wystawia.
Szaleniec tyle to kosztują Adamy i Daniele a nie Amator :D
Które to też sa warte tylko połowe tej ceny.
Tylko de kompletne i uszkodzone Adamy i Daniele schodzą poniżej 500 zł. Ja bym chętnie przygarnął ten nasz jedyny automat w rodzinie gramofonów krajowej produkcji. Niestety ceny sprawnych egzemplarzy nawet wystawianych od 1 zł kończą się powyżej 1000 zł. Chociaż mogłem zrozumieć trochę licytację sprawnej kostki R101 w kolorze biało żółtym z czarnymi napisami do 331 zł bo to już unikatowy sprzęt i gama kolorystyczna.
A spróbuj wystawić w KT Adama czy Daniela za 1000 to będzie wisiał pół roku czy rok. Każdy szuka za 50zł. Te licytacje to wszystko podbijane są.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- …
- następna ›
- ostatnia »











Panie i Panowie chyba wróciła Meluzyna o której wcześniej była mowa (WKT 101 kwadro) http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6874183961
Widać np ze front panel nie jest od WKT
A co do tej Tosca ostatnio w niewiele gorszym stanie sprzedałem za 100 zł (osobiście uważam to i tak za duża sumę jak za ten amplituner)
I jeszcze jeden kwiatek
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6879908201
Rozumiem że niski numer ma ale takie ceny?