Nie samą Unitrą żyje człowiek
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Dzięki nieocenionej pomocy kolegi D udało się ożywić budżetowe soniaki.
Głośniczki pasują jakby były tam przewidziane, dźwiękowo identycznie jak ten plastikowy czarny.
Jeśli chodzi o obudowę, to nawet nasze ZgP są solidniej zbudowane, nie mniej mimo tego faktu, te grajki grają dość przyjemnie.
Teraz kolejny dziwny temat, potrzebny bas 20 cm do kolumn Jamo Studio 180 lub 190, może być ze sparciałą pianką. :-)
Dzięki nieocenionej pomocy kolegi D udało się ożywić budżetowe soniaki.
Głośniczki pasują jakby były tam przewidziane, dźwiękowo identycznie jak ten plastikowy czarny.
Jeśli chodzi o obudowę, to nawet nasze ZgP są solidniej zbudowane, nie mniej mimo tego faktu, te grajki grają dość przyjemnie.
No i super, fajnie że pasowały. Wykonanie tych APM-ów faktycznie mocno dyskusyjne.
PILNIE kupię głośnik niskotonowy 20cm do kolumn Jamo 180 lub 190.
A ja sobie skompletowałem taką oto wieżę Technicsa.
Trzy klocki wpadły za darmo to pomyślałem że mogę się szarpnąć i dokupiłem dwa brakujące. Jakoś tam z sentymentu bo w latach 90-tych kolega miał zestaw Technicsa i strasznie się grzałem nią jak do niego wpadałem.
To mam i ja teraz :)
Fajnie gra w zestawie z ZG30C115
Pzdr.
Super zestaw, ja mam dopiero jeden klocek :-) RS-AZ6
Mogę jedynie zaproponować średni od 190.
PILNIE kupię głośnik niskotonowy 20cm do kolumn Jamo 180 lub 190.
A ja sobie skompletowałem taką oto wieżę Technicsa.
Trzy klocki wpadły za darmo to pomyślałem że mogę się szarpnąć i dokupiłem dwa brakujące. Jakoś tam z sentymentu bo w latach 90-tych kolega miał zestaw Technicsa i strasznie się grzałem nią jak do niego wpadałem.
To mam i ja teraz :)
Fajnie gra w zestawie z ZG30C115
Pzdr.
Teraz możemy sobie pozwolić na to na co kiedyś patrzyliśmy z nosem rozpłaszczonym na sklepowej witrynie. :D
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- następna ›
- ostatnia »






















Jutro będę w składziku to zrobię zdjęcie i podeślę.