Nie samą Unitrą żyje człowiek
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Zerknij na Visatony np.TW 70..jest tego więcej.
Widziałem je jako pierwsze, pasują jako zamiennik naszych GDW, ale tutaj niekoniecznie.
To są z modelu SS-A715?
Mam parkę sekcji wysokotonowej z Sony SS-A505. Wmiary są kluczowe co do milimetra? Te moje mają niby 6,5 cm, model głośnika T-8110-473, 8 omów. Jeśli chcesz, mogę je dokładnie zmierzyć pod kątem wymiarów.
Przywracam do sprawności głośniki w kolumnach sony, niestety jeden wysoki stożkowy jest niesprawny, jednocześnie nienaprawialny i nie do kupienia z drugiej ręki, więc zmuszony jestem zastosować zamiennik, również jakiś chińsko-tajwański papierzak by był ok, czy ma ktoś podobny głośniczek 8 omów do odsprzedania, abym mógł go podmienić, "co by tylko coś grało"? Idealnie pasuje GDWK 7/50 ale traktuję to jako ostateczność.
Kolumny nie są żadnym hi-endem, mają tylko być sprawne.
Jeśli do weekendu nadal nie będziesz miał głośników, postaram się pomóc. Wcześniej nie dam rady, ale mam podobne wysokotonówką z kolumn Schneider. Jak już się do nich dokopię, dam znać. Wymiary i wykonanie wydają się podobne, niestety, nie przypominam sobie impedancji, ale na górze to żaden problem, i tak będą wymagać korekty w zwrotnicy.
To są z modelu SS-A715?
Mam parkę sekcji wysokotonowej z Sony SS-A505. Wmiary są kluczowe co do milimetra? Te moje mają niby 6,5 cm, model głośnika T-8110-473, 8 omów. Jeśli chcesz, mogę je dokładnie zmierzyć pod kątem wymiarów.
APM A7
czy ma ktoś podobny głośniczek 8 omów do odsprzedania, abym mógł go podmienić, "co by tylko coś grało"?
Niestety, te moje są mniejsze.
Nawiasem mówiąc - na Aliexpress kupiłem za parę peelenów suwmiarkę z plastiku. Mierzy tylko do jednego miejsca po przecinku, jest giętka, ale ma ogromną zaletę - można nią mierzyć głośniki, magnesy, itp. Nie namagnesuje się, nie klei do magnesu. To tych spraw jest idealna :)
Lekko mniejszy może być, byle nie większy bo to siedzi w takiej oprawie na wymiar.
To są z modelu SS-A715?
Mam parkę sekcji wysokotonowej z Sony SS-A505. Wmiary są kluczowe co do milimetra? Te moje mają niby 6,5 cm, model głośnika T-8110-473, 8 omów. Jeśli chcesz, mogę je dokładnie zmierzyć pod kątem wymiarów.
Pokaż jak możesz.
A może pod tą osłonką znajdzie się miejsce na jakieś fajne kopułki z małym, lecz silnym magnesem neodymowym? Względem papierzaka jakość na pewno wzrośnie.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- następna ›
- ostatnia »













Przywracam do sprawności głośniki w kolumnach sony, niestety jeden wysoki stożkowy jest niesprawny, jednocześnie nienaprawialny i nie do kupienia z drugiej ręki, więc zmuszony jestem zastosować zamiennik, również jakiś chińsko-tajwański papierzak by był ok, czy ma ktoś podobny głośniczek 8 omów do odsprzedania, abym mógł go podmienić, "co by tylko coś grało"? Idealnie pasuje GDWK 7/50 ale traktuję to jako ostateczność.
Kolumny nie są żadnym hi-endem, mają tylko być sprawne.