Chore ceny sprzętu na portalach ogłoszeniowych.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Ta Elizabeth Sanyo za 750zł z olx jest w takiej cenie ponieważ sprzedający to powiedzmy taki drobny handlarz a wiadomo, że handlarz chce zarobić.
Ta Elizabeth Sanyo za 750zł z olx jest w takiej cenie ponieważ sprzedający to powiedzmy taki drobny handlarz a wiadomo, że handlarz chce zarobić.
Dla mnie jest to za dużo. Pomimo, że taki model bym chciał mieć. Będę śledził ogłoszenie z ciekawości.
Jeśli chcesz śledzić te ogłoszenie to ten sprzęt wyląduje w najbliższym czasie na licytacji na Allegro- stała procedura tego sprzedającego. Jeśli dobrze pamiętam to nazwa użytkownika na Allegro to DOMINIKB26 czy coś w tym stylu.
Zapewne pomyłka autora ogłoszenia ale cena robi wrażenie... https://www.olx.pl/oferta/wieza-radmor-55-z-kolumnami-CID99-IDq5...
Nooo zaszalał :)
Poniżej w opisie - Cena 3.500,00 zł
Warta wieża tej ceny.
Oferta poprawiona.
Ale cena 3 500 000,- robiła wrażenie :)
Gdzie te Tony do radmoryny... Wieża DLA MNIE plastik fantastik.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- …
- następna ›
- ostatnia »












Dopóki kupujesz taki sprzęt w cenie 1/10 wartości zadbanego egzemplarza to można się bawić, ale obecnie za strupy wola się chorych cen "bo to unitra, unikat" i inne banialuki. Kupić coś do naprawy coraz ciężej, zadbane egzemplarze tym bardziej. I tak źle i tak niedobrze.....