Najważniejszy wymiar jaki musi się zgadzać to średnica membrany i średnica zewnętrzna wybrzuszenia, oczywiście może być +- 2mm i nic się nie stanie.
Jeśli nie chce ci się szukać, napisz do sprzedających na allegro, którzy się trudnią handlem zawieszeniami i innymi częściami do głośników czego potrzebujesz i podaj wymiary wg schematu na dole, dobiorą ci na pewno coś, co będzie pasowało lub będzie miało najbardziej zbliżone wymiary. (wysokość wybrzuszenia możesz pominąć)
Jak wkleisz zawieszenie wybrzuszeniem do góry nic się nie stanie, tylko sprawdź wcześniej czy nie będzie kolidowało z jakimiś innymi elementami typu ramka/pierścień itp.
ØA - Średnica zewnętrzna.
ØB - Średnica zewnętrzna wybrzuszenia.
ØC - Średnica wewnętrzna wybrzuszenia (średnica membrany)
ØD - Średnica wewnętrzna. (jeżeli kleisz pod membranę to ma ona marginalne znaczenie)
Dzisiaj dokładnie zmierzyłem suwmiarką i wychodzi mi tak: ØA=152,5mm ; ØC=118mm ; ØB nie mam jak zmierzyć gdyż pianka się rozpadła ; ØD kleję pod membraną (czyli jak dobrze rozumiem ma być troche mniejsze niż ØC). Średnica kosza (rant) wynosi 138mm
Czy zawieszenie od GDN 16/12 da radę?
wg. allegro:
"Średnica całkowita: 150mm
Dzisiaj dokładnie zmierzyłem suwmiarką i wychodzi mi tak: ØA=152,5mm ; ØC=118mm ; ØB nie mam jak zmierzyć gdyż pianka się rozpadła ; ØD kleję pod membraną (czyli jak dobrze rozumiem ma być troche mniejsze niż ØC). Średnica kosza (rant) wynosi 138mm
Czy zawieszenie od GDN 16/12 da radę?
wg. allegro:
"Średnica całkowita: 150mm
Średnica wewnętrzna: 99mm
Średnica zewnętrzna wybrzuszenia: 132mm
Średnica wewnętrzna wybrzuszenia: 110mm
Wysokość wybrzuszenia: 6mm"